Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha wściekła na dziennikarza za wywiad, którego udzieliła?! Poszło o jej komentarz

O Annie Musze (38 l.) ostatnio było głośno za sprawą plotek o jej rozstaniu z partnerem. Na fali zainteresowania mediami jej osobą, Mucha postanowiła udzielić wywiadu Piotrowi Najsztubowi (56 l.) i chyba nie jest do końca z tej rozmowy zadowolona.

Gdy pojawiła się informacja, że Anna Mucha rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem ich dzieci, Marcelem, w mediach zawrzało. Nic bowiem nie wskazywało na to, że para ma się rozstać.

Reklama

Oni sami nie chcieli komentować tych doniesień i zaskoczyli wszystkich, gdy pojawili się jednak razem na premierze filmu "Kogel Mogel 3".

To jednak nie uciszyło plotek, a po ostatnich słowach Muchy, które padły podczas rozmowy z dziennikarzem, widać, że jednak nie wszystko jest idealnie między nimi. Co prawda w wywiadzie padła tylko jedna wypowiedź na ten temat, ale to wystarczyło, by Ania się zdenerwowała.

"Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to się mówi, że ‘wraca na rynek’" - zaczął Piotr, ale Mucha natychmiast mu przerwała.

"Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania" - powiedziała rozdrażniona Anka, a dziennikarz zgodnie z jej życzeniem zmienił temat.

To jednak nie przeszkadzało temu, by właśnie tym cytatem zachęcić fanów aktorki, do zagłębienia się w lekturę wywiadu. Ten zabieg bardzo nie spodobał się samej celebrytce, która postanowiła wyrazić swoją opinię na ten temat we wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych:

"(...) jeśli spodziewacie się ‘komentarza’, albo sensacji w odniesieniu do mojego życia prywatnego to przykro mi! " - napisała i przytoczyła następnie fragment rozmowy z Najsztubem.

Widać, gwiazdkę zabolało, że media i jej fanów bardziej interesuje jej życie prywatne, niż kariera. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje