Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha straciła 400 tysięcy złotych! Jak do tego doszło?!

Anna Mucha (39 l.) prócz roli w "M jak Miłość" i pracy w teatrze, do tej pory także nieźle zarabiała na reklamach. Teraz jednak okazuje się, że straciła spore pieniądze, bo aż 400 tys. złotych, przez swój cięty język...

Nie jest żadną tajemnicą, że większość gwiazd chętnie reperuje swój domowy budżet dodatkową pracą dla różnych firm, reklamując ich produkty. 

Reklama

Anna Mucha również należy do tej grupy. Jednak jak dowiedział się "Super Express", jej konto bankowe uszczupliło się o jakieś 400 tysięcy złotych. 

Aktorka od lat związana była z jedną z niemieckich firm motoryzacyjnych i reklamowała ich samochody. Jednak firmie nie spodobała się jedna z ostatnich wypowiedzi Ani na temat aut. 

"Mogłabym mieć jeszcze samochód z wysięgnikiem i płynnym g***em w bagażniku, żeby móc nim zalewać patałachów, których mijam na drogach" - powiedziała w wywiadzie dla "Party".

Do tej pory Mucha jeździła właśnie samochodem niemieckiej firmy, który otrzymała w ramach promocji marki. Jak donosi tabloid, Ania raczej szybko nim nie pojeździ, bo firma nie chce być utożsamiana z takimi wypowiedziami.

*** 
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje