Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Mucha przypomina: Jest "jedną z nielicznych", które "wiedzą, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku"

Anna Mucha (38 l.) może być zadowolona z tego, w jaki sposób w swojej książce opisał ją Kuba Wojewódzki (55 l.). Nie szczędził miłych słów. Dlaczego aż tak jej pochlebiał? Aktorka ma pewną teorię...

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli ze sobą około czterech lat i rozstali się w 2007 roku. Trochę czasu już od tego minęło, ale wiele osób pamięta ich jako parę. 

Reklama

Ani ona ani on do niedawna raczej nie wypowiadali się publicznie na temat tego związku. Milczenie zostało przerwane dzięki autobiografii dziennikarza, która niedawno się ukazała. "Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem" - pisał o Musze Wojewódzki. 

Co na to Anna? Nie uniknęła pytań dziennikarzy. "Zabawne, że po tylu latach od rozstania zmusza mnie, żebym się jakkolwiek wypowiadała na ten temat. Do tej pory tak dobrze mi szło" - mówiła dla "Party". 

Dlaczego Kuba tak łaskawie obszedł się z nią w swojej książce? Mucha ma swoją teorię. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. "Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku (śmiech). Byłam zaskoczona powstaniem tej książki. Nie wiem, może ktoś tu musiał spłacić kredyt? Z drugiej strony wolę, żeby to była spłata kredytu niż testament" - powiedziała w najnowszym wywiadzie dla "Flesza".

***


Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje