Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha pozuje w białej kreacji! Szczęśliwe wieści!

Anna Mucha zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w białej kreacji. Choć mogłoby się wydawać, że to zapowiedź zmian w jej życiu osobistym, to jednak nic bardziej mylnego. Dobre wieści dotyczą działalności zawodowej.

Anna Mucha zapozowała w eleganckim białym garniturze z dużym dekoltem. W ten sposób przekazała dobre wieści. Jednak nie jest to ślub, na co mógłby wskazywać kolor kreacji. Aktorka chciała się pochwalić, że jej marka znalazła się w zestawieniu Forbes Women. 

Magazyn co roku publikuje ranking 50 najlepszych kobiecych marek osobistych. Liderką w świecie mediów tradycyjnych 2021 została 20-letnia tenisistka Iga Świątek. Poza nią pojawiły się tam również nazwiska innych znanych Polek m.in.: Martyna Wojciechowska, Krystyna Janda, Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler, Anna Lewandowska czy Weronika Sowa. 

Reklama

Na liście jej sukcesów znalazły się: "po pierwsze moja praca jest moją pasją, po drugie pracuje z najlepszymi i z tymi z którymi chce, od których mogę się uczyć, z których mogę czerpać i (co ważne!) lubimy ze sobą pracować, po trzecie i w tej sytuacji najważniejsze - dziękuje, za to, że ludzie chcą do nas wracać, że chcą nas oglądać, że ufają nam, że decydują się z nami spędzić czas".

Aktorka podkreśla, że jej celem jest teraz wspieranie tych, którzy potrzebują siły.

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Forbes | ranking | aktorka | wyróżnienie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje