Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha kusiła nawet w święta! Internauci byli oburzeni!

Anna Mucha (37 l.) niestety nie radzi sobie ze spadkiem swojej popularności. Ostatnio robi wszystko, by podsycić zainteresowanie swoją osobą. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Aktorka już przeżyła swoje 5 minut sławy. Był czas w mediach, gdzie robiła zawrotną karierę. Była gwiazdą serialu "M jak miłość" i wielu filmów komediowych.

Jednak z upływem lat, w naturalny sposób przestała budzić w fanach wielkie emocje. Gwiazda nie zamierza rezygnować ze swojej kariery i znalazła sposób na zwrócenie na siebie uwagi.

Co jakiś czas podsyca atmosferę w mediach społecznościowych, publikując na swoim profilu gorące, półnagie zdjęcia. Teraz także nie przepuściła okazji i w święta opublikowała swoje zdjęcie w zalotnych pończoszkach i z wystającym spod bluzki stanikiem.

Reklama

Oczywiście pojawiły się komentarze pełne zachwytów wyrażone głównie przez męską część internautów, ale znalazły się też mniej pochlebne:

"Czy dzisiaj nawet Święta Bożego Narodzenia muszą ociekać seksem? Ania, tak jak Ciebie lubię i szanuję za Twoją pracę twórczą, tak w tej kwestii mam mieszane odczucia... Wesołych Świąt" 

"Ze smakiem to to nie jest w Święta pokazywać majty ale Ok każdy ma swoją świąteczną estetykę"

"Wyprostuj sobie zęby" - komentujący byli bezlitośni dla Anki. 

W dodatku odwiedzający profil Anki wytknęli jej ilość programu graficznego, jaki został użyty do poprawienia zdjęcia. To chyba nie jest najlepszy sposób na oszukanie mijającego czasu. Niestety celebrytka w żaden sposób nie odniosła się do tych komentarzy.

Możliwie, że po gorącej sesji zdjęciowej i po obróbce graficznej Ania zasiadła do świątecznego stołu razem z dziećmi, ukochanym i nie miała już czasu odpisywać swoim "fanom". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy