Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Seksowna Anna Mucha na Instagramie. Padło pytanie o... usta! Naturalne czy nie?

Anna Mucha (37 l.) w komentarzu pod jednym ze zdjęć postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Odpowiedziała na pytanie jednej z internautek, która zapytała ją o usta. Czyżby aktorka coś przy nich poprawiała? Już wszystko jasne!


Reklama

Anna Mucha nie obawia się pokazywać swoich walorów w sieci. Wręcz przeciwnie! Na jej profilu na Instagramie jest całkiem sporo zdjęć, na których aktorka prezentuje swoje wdzięki. Nie brakuje fotek, na których pozuje topless, a nawet całkiem nago!

„Każdy z nas ma trochę ciała, ja też mam trochę ciała i nie zawaham się go użyć. (…) Ja mam biust, ja mam parę innych atutów, w związku z czym nie będę ich trzymała tylko i wyłącznie pod kołdrą” - mówiła w rozmowie z Jastrzębską. 

Ostatnio Mucha opublikowała nową fotografię, na której co prawda jest ubrana, ale nie zrezygnowała z głębokiego dekoltu, dzięki czemu prezentuje się seksownie. 

Uwagę jednej z internautek nie przykuła jednak figura aktorki, a jej usta. Najwyraźniej pojawiła się u niej wątpliwość, czy są one naturalne. "Anno, czy ty robiłaś coś z ustami?" - zapytała. 

Mucha postanowiła krótko rozwiać wszelkie wątpliwości. "NIE! milo, ze pytasz. a nie „wiesz lepiej” jak inni" [pisow, oryg.] - odparła. 

To już wszystko jasne!

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje