Reklama
Reklama

Anna Lewandowska trenuje taniec w objęciach przystojnego tancerza. "Para z numerem 6"

Anna Lewandowska chyba na dobre wsiąkła już w hiszpański klimat. Postanowiła nawet nauczyć się latynoskiego tańca – bachaty. W sieci zamieściła nawet filmik z sali tanecznej, a niektórzy, z Mają Bohosiewicz na czele, zaczęli dopatrywać się skojarzeń z „Tańcem z gwiazdami”. Zobaczymy „Lewą” w popularnym show?

Anna Lewandowska zachwycona Hiszpanią

Anna Lewandowska mieszka w Hiszpanii od około dwóch miesięcy. Z każdym postem na Instagramie widać, że latynoski klimat jej służy i świetnie czuje się w nowym miejscu. Wprawdzie wciąż dużo podróżuje, m.in. do Polski, jednak nieustannie chwali sobie życie w Barcelonie.

Ostatnio postanowiła nawet nauczyć się niezwykle popularnej tam bachaty. W tym celu udała się na zajęcia taneczne z instruktorem. Przystojny tancerz przygotował układ taneczny, który następnie nagrali i opublikowali na Instagramie.

Reklama

Po treningu Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami spostrzeżeniami na temat swojego tańca. Zdradziła przy okazji, co Robert na to.

"Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną I know, I know! Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję i...mężowi się podoba" - napisała.

Anna Lewandowska w "Tańcu z gwiazdami"

Pod postem momentalnie pojawiły się skojarzenia z "Tańcem  z gwiazdami", tym bardziej że niedawno Anna Lewandowska pląsała na pakiecie także z Rafałem Maserakiem, czym wówczas także pochwaliła się w sieci.

"PARA Z NUMEREM 6!" - napisała jej w komentarzu Maja Bohosiewicz, a jej wpis "polubiło" ponad sto osób. W odpowiedzi Anna Lewandowska zażartowała, że akurat są to jej 6. zajęcia.

Lewandowska luźno zapytała też fanów, czy może chcieliby treningi taneczne w jej aplikacji. Tutaj fani dopatrzyli się... kopiowania Ewy Chodakowskiej!

"Dopiero wymyśliła to Choda te treningi taneczne", "Czy to zbieg okoliczności, ze w tym samym czasie Ewa Ch zaproponowała treningi taneczne?" - czytamy.

Jak Wam się podobają pląsy Anny Lewandowskiej na parkiecie? Sprawdziłaby się w "Tańcu z gwiazdami"?

Zobacz też:

Anna Lewandowska udziela łóżkowych wskazówek. Co jej zdaniem warto udoskonalić?

Anna Lewandowska w dresie na pokazie Louis Vuitton? Niebywałe, ile za to zapłaciła

Niesamowite, co kibice zrobili na stadionie Legii. To przejdzie do historii

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy