Reklama
Reklama

Anna Lewandowska pokazała pokoje córek. Przytulne?

Anna Lewandowska (33 l.) pokoje obu córek urządziła w jasnych kolorach z przewagą bieli. Na zdjęciach, które zamieściła na Instagramie, widać, że w pokoju Laury panuje sterylny porządek. A gdzie zabawki?

Anna i Robert Lewandowscy są rodzicami dwóch córek. Fakt, że zostanie ojcem, piłkarz ogłasza tradycyjnie przy pomocy tak zwanej cieszynki. 

Oczekiwanie na narodziny pierwszej córki, Klary oznajmił światu, wkładając sobie piłkę pod koszulkę i ssąc kciuk. Dokładnie w ten sam sposób, podczas meczu Bayernu Monachium z Olimpiakosem poinformował o drugiej ciąży żony. Chwilę później wiarygodność tej informacji potwierdziła Anna Lewandowska, zamieszczając na swoim Instagramie zdjęcie męża z piłką pod koszulką. 

Reklama

Jak ujawnił potem Robert, nie miał pojęcia, że ogłoszenie radosnej nowiny nastąpi właśnie tamtego dnia. Wraz z Anią uzależniali prezentację ciążowej „cieszynki” od wyniku meczu. 

Druga ciąża, jak ujawnili Lewandowscy, była planowana w taki sposób, że byli pewni, że chcą mieć drugie dziecko, ale niekoniecznie w tym terminie. Ostatecznie Laura przyszła na świat niemal dokładnie 3 lata po Klarze. 

Lewandowska pokazała pokoje córek

Ostatnio Lewandowska, która z reguły chroni prywatność i dzieci fotografuje tylko od tyłu albo niewyraźnie, zaskoczyła fanów, pokazując zdjęcia pokoi córek. W obu dominują jasne kolory i białe meble. Zarówno starsza, jak i młodsza pociecha śpią w łóżeczkach ze szczebelkami, jednak pokój Laury sprawia wrażenie dość sterylnego. Brakuje w nim zabawek i dziecięcych książeczek. 

W pokoju Klary książeczki  i kolekcja pluszaków znajdują się na półkach, a ze stopnia ich podniszczenia wynika, że starsza córka Lewandowskich często po nie sięga. Ma też w pokoju kuchenkę- zabawkę, co może sugerować, że Klara pójdzie w ślady mamy…

Zobacz też: 

Monika Mrozowska ujawnia: "Razem wychowujemy prawie ósemkę dzieci"

Daphne Joy zachwyca figurą. Co za kreacje!

Kiedy szczyt czwartej fali? Niedzielski: wiele znaków zapytania

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Klara Lewandowska | Laura Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy