Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Lewandowska o swoim dzieciństwie: Pomagał nam Caritas!

Anna Lewandowska (28 l.) była ostatnio gościem w programie Magdaleny Mołek (40 l.) pt. "W roli głównej...". Trenerka fitness oraz żona Roberta Lewandowskiego (28 l.) zdecydowała się wyjawić skrywane do tej pory sekrety dotyczące jej trudnego - jak się okazuje - dzieciństwa.

Lewandowscy są teraz uznawani za jedno z najbogatszych małżeństw w polskim show-biznesie. Jednak nie zawsze tak było. Zarówno Ania jak i Robert nigdy nie ukrywali, że pochodzą ze średnio zamożnych rodzin.

Reklama

Lewandowska zdecydowała się opowiedzieć o swoim trudnym dzieciństwie w programie Magdy Mołek. Nikt nie spodziewał się nawet, jak ciężkie chwile przeżywała w przeszłości jedna z najbogatszych celebrytek!

"Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas" - wyznała żona "Lewego".

Przyczyną tak trudnej sytuacji było porzucenie rodziny przez ojca Ani. Nagle trenerka została sama z mamą, bez środków do życia. Dlatego gdy tylko dostała stypendium w wysokości 800 zł, od razu oddawała połowę do rodzinnego budżetu.

Te szczere wyznania sprawiły, że na profilach społecznościowych Ani pojawiły się niemal same pozytywne komentarze. Niektórzy otwarcie przyznawali, że dzięki temu wywiadowi zmienili zdanie o Lewandowskiej.

"Świetny wywiad... Również zmieniłam zdanie o Tobie Aniu... Jesteś bardzo pozytywną osobą, pokazałaś w wywiadzie bardzo wartościową kobietę, która tak jak wiele z nas dużo przeszła i poznała życie z różnych stron... Powodzenia w realizowaniu dalszych planów" - napisała jedna z internautek.

Oglądaliście ten wywiad? Jakie są wasze wrażenia? Może wy też zmieniliście zdanie o Lewandowskiej?

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL