Reklama
Reklama

Anna Lewandowska bije na alarm. Jest przerażona tym, co dzieje się w polskich szkołach!

Anna Lewandowska (34 l.) wie, jak ważne w życiu każdego człowieka jest wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Nie chodzi tu jedynie o zdrowe nawyki i lepszą kondycją. Regularne treningi przyczyniają się do większej samodyscypliny, a w polskich szkołach o tę ciężko, a to wszystko przez… rodziców? Tak zdaje się sugerować słynna trenerka...

Anna Lewandowska jest przerażona tym, co dzieje się w polskich szkołach

Żona Roberta Lewandowskiego, jako osoba wyjątkowo aktywna, lubiąca uprawiać sport, najlepiej wie, jakie korzyści niosą za sobą regularne treningi. 

Pozwalają nie tylko zadbać o swoje ciało i umysł, ale także pozwalają wyrobić w sobie wiele innych pozytywnych cech. Dzięki ćwiczeniom wypracowujemy w sobie samodyscyplinę. To z kolei wpływa na zwiększenie naszej produktywności.

Chociaż pozytywnych aspektów korzystania z lekcji WF-u jest tak wiele, dzieci coraz rzadziej w nich uczestniczą, co bulwersuję młodą mamę i trenerkę. 

Reklama

W ostatnim wywiadzie powołała się na zatrważające dane. Okazuje się, że rodzice często zwalniają swoje pociechy z wychowania fizycznego. Nie dostrzegają najwyraźniej znaczenia tych zajęć...

"Muszę przyznać, że statystyki w Polsce są przerażające. 30 proc. dzieci nie chodzi na lekcje WF-u, bo są zwalniane. Jest to przerażające z tego względu, że WF bardzo rozwija. Uczy dyscypliny, samodyscypliny, punktualności i konsekwencji, a to jest w życiu bardzo ważne" - zauważyła podczas konferencji prasowej.

Lewandowska dodała, że wychowanie fizyczne jest wyjątkowo ważne w życiu człowieka i może być inwestycją na przyszłość.

By podeprzeć swoje słowa opowiedziała o Robercie Lewandowskim, zaznaczając że jeszcze w szkole brał udział w zajęciach z rozciągania, co znacząco przyczyniło się do jego wyników na boisku...

Anna Lewandowska - wiek, kariera, rodzina

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. W wieku 11 lat zaczęła treningi karate. W całej swojej karierze sportowej zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF.

Od 2013 roku znana trenerka prowadzi bloga "Healthy Plan by Ann", w którym radzi, jak stosownie odżywiać się i ćwiczyć. Oczywiście to nie jedyne działalności "Lewej", żona Lewandowskiego  jest autorką treningów fitness. Co więcej, organizuje obozy sportowe oraz wydaje książki i płyty DVD o tematyce fitnessu. Stworzyła zarówno markę ze zdrową żywnością "Foods by Ann", jak również markę kosmetyczną "Phlov".

W 2007 roku poznała Roberta Lewandowskiego, którego poślubiła 6 lat później. Para ma dwie córki: Klarę i Laurę.

Zobacz też:

Anna Lewandowska "kradnie show" na gali Złotej Piłki? Ludzie kpią: "Makijaż i fryzura nietrafione", "Policzki skradły show"

Sara Boruc zachwyca się byłą dziewczyną Szczęsnego. Przyjaźni z Mariną już się nie da uratować?

Anna Lewandowska atakuje fankę w sieci. "Skąd wiesz, jak wygląda"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy