Reklama
Reklama

Anna Korcz ma poważne problemy? Nowe wieści nie napawają optymizmem

Nowe informacje odnośnie działalności Anny Korcz nie są optymistyczne. Aktorka od pewnego czasu nie odnosi się do plotek i tym razem kategorycznie odmówiła komentarza. Jej fani są zaniepokojeni i wygląda na to, że mają powody.

Anna Korcz zmaga się z problemami?

Anna Korcz znana widzom z serialu "Na Wspólnej", gdzie od lat wciela się w postać Izabeli Brzozowskiej, ponownie zasmuciła fanów. Brak komentarza odnośnie jej działalności martwi sympatyków gwiazdy. Co się dzieje?

Korcz ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Od lat pojawia się na ekranie, ale i w teatrze. Widzowie mogą ją kojarzyć z produkcji, takich jak: "Ja wam pokażę!", "Ryś", czy "Chopin. Pragnienie miłości".

Ostatnio głośno się zrobiło po o jej wypowiedzi odnośnie granej przez nią roli w "Na Wspólnej". Aktorka narzekała, że tak mało jest jej postaci w serialu. "Mój wątek zawsze był taki egzaltowany, czyli byłam albo bizneswoman, albo żoną pisarza, albo miałam młodszego kochanka, więc zawsze byłam gdzieś tam na cenzurowanym. Bardziej oglądane wątki są w szpitalach, na salach sądowych, gdzieś gdzie na ulicach dzieje się wypadek, a mój zawsze był taki za wzniosły, zawsze było nas za mało" - wyznała.

Reklama

Życie prywatne Anny Korcz

W jej życiu prywatnym dużo się dzieje. Korcz już dwa razy stawała na ślubnym kobiercu! Pierwszym mężem aktorki był Robert Korcz, po którym zostawiła sobie nazwisko. Drugim jej życiowym partnerem jest Paweł Pigoń. Artystka ma trójkę dzieci. Dwoje z pierwszego małżeństwa: Annę i Katarzynę, a syna Jana z drugiego. 

Fani aktorki zwrócili ostatnio uwagę, że jej kawiarnia w Warszawie "Moje Smaki. Anna Korcz" jest nieczynna. Pojawiły się pytania, czy coś poważnego dzieje się u Korcz, że zdecydowała się na tak radykalny krok. Do tej pory odmawiała komentarza w tej sprawie. Portal Plejada ponownie postanowił zapytać ją, o powody zamknięcia biznesu. 

Anna Korcz prowadzi wiele biznesów

Odpowiedź jednak nie jest satysfakcjonująca... Aktorka odmówiła udzielenia komentarza i zastrzegła, że jej małżonek również się nie wypowie. Dodała jednak, że kawiarnia nie jest jej jedynym biznesem! Od lat prowadzi razem z partnerem ośrodek Zacisze Pomiechówek, gdzie organizowane są różne imprezy okolicznościowe. 

"To jest pięć i pół hektara ziemi. Cały czas to funkcjonuje i prowadzimy tam bardzo duży biznes. Znajdują się tam plaża, ludzie regularnie przyjeżdżają na wesela, więc wszystko się kręci" - podsumowała Anna Korcz.

***

Zobacz także:

Miszczak odszedł z TVN wcześniej niż zakładano. Rozesłał ludziom wiadomość! "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę"

Jolanta Pieńkowska będzie miała co robić w wakacje. Odejście Miszczaka, a teraz taka sensacja z TVN!

Katarzyna Dowbor odsłoniła kulisy "Nasz nowy dom". Mówi wprost, że tych rzeczy "nie należy robić tanio"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz | Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy