Reklama
Reklama

Anna Karczmarczyk: Kim jest jej ukochany?

Los nie szczędzi jej niespodzianek w tym roku. Niedawno odbierała w „Tańcu z gwiazdami” Kryształową Kulę. Zaraz potem zakochała się. I to z wzajemnością. Razem byli na urlopie we Włoszech!

Dla 24-letniej aktorki zaczął się nowy etap w życiu. Anna Karczmarczyk do listy sukcesów może dopisać sobie zwycięstwo w 5. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Mimo że nie była faworytką, to ona podbiła serca widzów.

Nic dziwnego. Młoda, zdolna i sympatyczna blondynka, którą można oglądać w serialu "Na dobre i na złe", zawsze uśmiechnięta i niebywale pracowita. Jej kariera właśnie nabiera rozpędu. Ale także w jej życiu prywatnym nastąpiły miłe zmiany.

Nazywa się Pascal Litwin (24). Aktorka nie ukrywa, że ta miłość ją zaskoczyła. Jeszcze przed zakończeniem programu mówiła w jednym z wywiadów: "Bardzo chciałabym się zakochać, ale chyba nie jest mi to pisane". Anna w przeszłości była związana z aktorem Kamilem Kulą (27 l.). Razem pokazali się w marcu 2013 roku na premierze spektaklu "Klatka wariatek". Jednak związek się rozpadł. Na szczęście młoda gwiazda niejest jużsama. Kim jest nowy chłopak?

Reklama

To asystent w znanej firmie producenckiej Rochstar. Spotykali się na gruncie zawodowym, jednak na początku była to jedynie przyjaźń. Gorące uczucie wybuchło po zakończeniu tanecznego show. A wzajemną miłość para obwieściła światu niedawno. Partner aktorki wrzucił do internetu wspólne zdjęcie i podpisał: "Tak. Zakochany".

Para niedawno wybrała się wspólnie na urlop do Włoch. Wreszcie mogli rozkoszować się uczuciem i spędzać czas na długich rozmowach. No cóż, dziękiukochanej przystojny chłopakwłaśnie stał się rozpoznawalny.Ale świat show-biznesu dobrzezna go od dawna. Jego mamą jest Katarzyna Litwin, która od 16 latpracuje jako menedżerka gwiazd, teraz zajmuje się m.in. Korą.

Na pewno pomoże parze uniknąć pułapek, jakie czyhają na młodych w specyficznej branży, jaką jest show-biznes.

***

Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów


Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy