Reklama

Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska szczerze o mężu! To wzruszające!

Anna Kalczyńska (41 l.) od 2007 roku jest żoną Macieja. Ostatnio dziennikarka napisała coś, co poruszyło jej fanki. A do tego pokazała piękne zdjęcie!

Prezenterka jest jedną z bardziej lubianych prowadzących programu śniadaniowego stacji TVN. Nie dość, że powodzi jej się w pracy, to jest jeszcze spełnioną matką trójki dzieci oraz żoną.

Z Maciejem są już małżeństwem 10 lat i Anna postanowiła pochwalić się swoim ukochanym w mediach społecznościowych.

Często na swoim profilu publikuje zdjęcia z prywatnych momentów, ze swoimi dziećmi i z Maćkiem, ale tym razem dodała naprawdę wzruszające słowa.

"Nie ma większego szczęścia niż miłość i przyjaźń w jednym. Zawsze o tym marzyłam, ale różnie w życiu bywało.. każdy ma swoje tajemnice, swoje rany, swoje błędy. Nie da się ich uniknąć, tak chyba musi być.. to nas hartuje, kształtuje i pomaga doceniać teraźniejszość. Nigdy nie traćcie wiary w siebie, nie traćcie nadziei na miłość. Znajdzie Was".

Reklama

Do tego na zdjęciu z mężem wygląda obłędnie. Pozuje przytulona do Maćka. Fotografia została zrobiona najprawdopodobniej na balu TVN, a Kalczyńska ma na sobie piękną białą suknię, z głębokim wycięciem na plecach.

Nic tylko pozazdrościć Ani takiego szczęścia! 

***
Zobacz inne materiały wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy