Reklama
Reklama

Anna Jurksztowicz schudła prawie10 kg! Odstawiła tylko dwa produkty... Zaskakująca zmiana!

Anna Jurksztowicz (58 l.) to znana i ceniona wokalistka. Na swoim koncie ma kilka nagranych płyt oraz wiele wylansowanych hitów. Szersza publiczność może kojarzyć ją przede wszystkim z piosenek do czołówek seriali: "Na dobre i na złe", "Czułość i kłamstwa", "Matki, żony i kochanki", "Ranczo". Ostatnio artystka przeszła sporą metamorfozę i schudła prawie 10 kg. Okazało się, że w diecie wyeliminowała tylko dwa produkty. Jakie? Sprawdźcie!

Anna Jurksztowicz (58 l.) od wielu lat występuje na scenie muzycznej, a sławę zyskała dzięki piosence "Diamentowy kolczyk" (posłuchaj). Prywatnie jest żoną kompozytora, Krzesimira Dębskiego i matką utalentowanego muzyka, Radomira Dębskiego. Ostatnio kobieta pojawiła się na gali "Polish Businesswomen Awards" i swoim wyglądem zachwyciła fotoreporterów. Okazało się, że schudła prawie 10 kilogramów!

Anna Jurksztowicz schudła 10 kg!

Jurksztowicz odniosła sukcesy nie tylko jako piosenkarka. 58-latka jest również bizneswoman. Została wydawcą i producentem muzycznym.

Reklama

Artystkę docenili również inni. Otrzymała niedawno nagrodę "Polish Businesswomen Awards". Na gali wręczenia statuetki pojawiła się w eleganckiej sukni w mocny wzór. Reporterzy zauważyli, że kobieta dużo schudła. Jurksztowicz przyznała, że piękną sylwetkę i zrzucenie 7 kilogramów wagi zawdzięcza odstawieniu z menu białego pieczywa i słodyczy. Proste, ale skuteczne! Zobaczcie, jak teraz wygląda Anna! Prawda, że prezentuje się rewelacyjnie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Anna Jurksztowicz: Bycie kobietą to wielka przygoda

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer żegna lato w kostiumie kąpielowym


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Jurksztowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy