Reklama
Reklama

​Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali wnętrze domu. Jakby luksusowo? Fani uczestników "Rolnik szuka żony" podzieleni

Anna i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji programu "Rolnik szuka żony" od wielu miesięcy budują dom, który już w stanie surowym zdołał wywołać wiele kontrowersji. Nie zabrakło opinii, że wygląda bardziej jak zakład pogrzebowy niż przytulne gniazdko dla czteroosobowej rodziny. Modernistyczne wnętrza poprawią sytuację?

Anna i Grzegorz Bardowscy zakochali się w sobie w drugim sezonie programu „Rolnik szuka żony”. Szybko doszli do porozumienia w kwestii wspólnej przyszłości. Anna, z wykształcenia nauczycielka, porzuciła pracę przedszkolanki, by zostać pełnoetatową mamą i pomagać mężowi w gospodarstwie rolnym w Uniejowicach na Dolnym Śląsku. 

Przy okazji odkryła w sobie powołanie do celebryctwa. Jej profil na Instagramie obserwuje 259 tysięcy osób.

Reklama

Niewykluczone, że to właśnie dzięki medialnemu szumowi, jaki potrafi wywołać Anna, Kancelaria Prezydenta wybrała gospodarstwo Bardowskich na miejsce gospodarskiej wizyty Andrzeja Dudy.  Jak wspominał potem Grzegorz Bardowski, największe wrażenie wywołały ciągniki, które specjalnie przed przyjazdem prezydenta ustawił od najmniejszego do największego:

Tak wygląda nowy dom Bardowskich

W międzyczasie Anna Bardowska wydała książkę edukacyjną dla dzieci „Skarby wsi”, a na swoim Instagramie przekonuje, że mieszkanie na wsi i zajmowanie się rolnictwem absolutnie nie stoi w sprzeczności z nowoczesnym życiem i trzymaniem ręki na pulsie najnowszych trendów

Temu między innymi miała służyć prezentacja domu, jaki Bardowscy budują na swoich włościach. Wyszło tak sobie…

Minimalistyczna, ciemna bryła wielu osobom skojarzyła się w zakładem pogrzebowym. Bardowski próbował ratować sytuację, tłumacząc na YouTube, że płot i podjazd będą utrzymane w jasnej kolorystyce, a we wnętrzach będzie dominować biel. Wizualizacje zamieszczone przez jego żonę na razie tego nie potwierdzają. 

Koszt liczącego 200 metrów kwadratowych domu w stanie deweloperskim wyceniono na 600 tys. złotych. Wnętrze składa się z czterech sypialni, dwóch garderób, dwóch łazienek, salonu z jadalnią, otwartej kuchni i pomieszczeń gospodarczych: spiżarni i pralni. Do domu przylega garaż i dwa tarasy, a na piętrze zaprojektowano dwa balkony. 

Aranżacją wnętrz zajęło się profesjonalne biuro projektowe. Niestety, wizualizacje, które zaprezentowała Anna Bardowska, nie poprawiły opinii internautów na temat domu. Niektórym wnętrza wydały się pretensjonalne, pozbawione ciepła i zbyt mroczne. 

Też tak uważacie? 

Zobacz też:

Anna Bardowska przeszła metamorfozę. Odpięła doczepy. Lepiej wygląda?

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska ma problem w nowym domu. Prośba o pilną pomoc!

Rozanielona Wendzikowska relaksuje się na Mauritiusie

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska | Grzegorz Bardowski | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy