Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anna Guzik znów jest w ciąży?!

​Anna Guzik (40 l.) długo czekała, żeby zostać mamą. Bliźniaczki urodziła rok temu. Jak utrzymuje „Dobry Tydzień”, wkrótce rodzina znowu się powiększy.

Na urodzinowym torcie Basi i Niny Tylek wkrótce rozbłyśnie jedna świeczka. Kiedy rok temu bliźniaczki przyszły na świat ich mama była najszczęśliwszą osobą na świecie, gdyż spełniło się jej marzenie, na co czekała kilka lat. Anna Guzik nie przypuszczała, że radość może być jeszcze większa.

Reklama

- Ania jest w ciąży. Bardzo się cieszy - mówi "Dobremu Tygodniowi" osoba z otoczenia gwiazdy.

Jeszcze siedem lat temu Guzik martwiła się, że nie ma męża ani rodziny. Wojciecha Tylkę poznała na urlopie w Szczyrku. Uczył ją jazdy na snowboardzie.- Jestem bardzo szczęśliwa. Długo czekałam na tę chwilę - wyznała przed ślubem w 2013 roku.

Huczne wesele wyprawili w Zakopanem. Ona Ślązaczka, on góral, młodzi zdecydowali, że nie zamieszkają w Warszawie, gdzie Ani może byłoby łatwiej. Wybrali Bielsko-Białą, tak by było bliżej do ich rodzin. Kilka lat temu wybudowali dom na jednym z willowych z osiedli, od razu jeden z pokoi przeznaczyli dla dziecka.

Nie od razu jednak zostali rodzicami, choć bardzo tego pragnęli. Annę bolały pytania o to, kiedy zdecyduje się na dziecko, bo na karku czterdziestka, bo zegar biologiczny bije. - Nikt nie ma prawa pytać o tak intymne sprawy - podkreślała.

Teraz rodzina czyni przygotowania do powitania nowego członka. Jak udało się ustalić "Dobremu Tygodniowi", aktorka czuje się dobrze i nadal gra w serialu "Na Wspólnej". Podobno filmowcy nie zamierzają ukrywać ciąży i jej bohaterka też będzie oczekiwać dziecka...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje