Reklama

Reklama

Reklama

Anna Guzik długo czekała na te wieści!

Anna Guzik (41 l.) jeszcze przed urodzeniem córeczki miała duży powód do radości!

Po zaledwie dwóch miesiącach od przyjścia na świat Bogny, jej mama, aktorka Anna Guzik, ma ręce pełne roboty. Na szczęście może liczyć na zaangażowanie męża. Wojciech Tylka (38 l.), w czasie gdy przebywała w szpitalu, opracował kilka skutecznych sposobów na radzenie sobie z rocznymi bliźniaczkami Basią i Ninką.

W natłoku spraw do aktorki, która mieszka w Bielsku-Białej, doszły dobre wieści z nieodległych Tychów. Właśnie ruszył tam ośrodek Świetlikowo. To miejsce bezpłatnej dziennej opieki dla nieuleczalnie chorych dzieci. - Mamy już piękne sale, gabinet rehabilitacyjny oraz diagnostyczny USG - można przeczytać na stronie internetowej Świetlikowa.

Reklama

- Trwają prace wykończeniowe świetlicy pełniącej funkcję przestrzeni edukacyjno-rekreacyjnej oraz szkoleniowej. Rozpoczęliśmy budowę pięknego ogrodu. Wszystkie firmy zatrudnione przy budowie wykonały swoją pracę z wydłużonym terminem zapłaty. Teraz nadszedł czas, aby spłacić zobowiązania.

Dlaczego dla Anny Guzik to szczególnie ważne? Bo walczyła o ośrodek wraz z innymi znanymi osobami. Doszło nawet do tego, że na kilka dni przed rozwiązaniem pojawiła się osobiście na budowie!

Aktorka liczy na to, że także jej fani włączą się w pomoc. Jak? Choćby, kupując kalendarz na 2018 rok. Gwiazda patronuje lipcowi, a na zdjęciu pięknie prezentuje się wśród dziecięcych ciuszków.

Teraz cieszy się macierzyństwem. Już wiadomo, że umówiła się z produkcją serialu "Na Wspólnej", że wraca na plan we wrześniu. Jesienią zamierza też ponownie przyłączyć się do działań na rzecz Świetlikowa, bo to jedyne takie miejsce w Polsce, które przynosi ulgę zestresowanym rodzicom chorych dzieci...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy