Reklama

Reklama

Reklama

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski nie mieszkają ze sobą!

Anna Głogowska (36 l.) pogodziła się już z rolą, jaką pisze jej życie u boku Piotra Gąsowskiego (50 l.).​ Para, choć jest rodzicami Julki, mieszka osobno.

Poznali się dziewięć lat temu za kulisami telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami" - tancerka zapałała uczuciem do starszego o 14 lat aktora Piotra Gąsowskiego, z którym walczyła o Kryształową Kulę.

Trofeum programu nie zdobyli, ale za to na zawsze połączyła ich mała Julka. Narodziny córki nie zbliżyły ich jednak na tyle, by stworzyli tradycyjny model rodziny.

Anna i Piotr nie mieszkają ze sobą, choć nadal są parą i wspólnie wychowują córkę - dowiedziało się "Twoje Imperium".

"Niedawno spędzili we trójkę wieczór z przyjaciółmi w jednej z restauracji na stołecznym Powiślu. Z nastaniem nocy tancerka i jej córka pożegnały towarzystwo, zaś aktor imprezował dalej. Kiedyś Anna pewnie naciskałaby na niego, by wrócili razem. Teraz odpuszcza. Z obawy, że podzieli los aktorki Hanny Śleszyńskiej, którą Piotr porzucił po kilkunastu wspólnych latach" - czytamy.

Reklama

Głogowska jednego jest już pewna: o żadnym ślubie nie ma mowy. "To nie jest chyba w naszym stylu" - mówi w wywiadach ze łzami w oczach.

Piotr z kolei żartuje, że "jego narzeczona jeszcze się nie urodziła".

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Piotr Gąsowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy