Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Anna Głogowska chce zajść w ciążę, Piotr Gąsowski mówi: nie!

Jest pani z natury osobą silną, waleczną, ale też pogodną.

Reklama

- Kocham życie, cieszę się nim, nie mam powodów, żeby być nieszczęśliwą i wierzę w to, że będzie dobrze. Mama przekazała mi dewizę zaczerpniętą od Scarlett O'Hary z "Przeminęło z wiatrem". Jeśli jest ci źle, to jak Scarlett, pomyśl o tym jutro, a na razie weź gorącą kąpiel, zrelaksuj się, zobaczysz, że za chwilę wszystko będzie wyglądało inaczej. Jestem osobą, która zawsze musi mieć ster w rękach, która ceni swoją niezależność.

Przy tym bardzo pracowitą...

- Cały czas muszę być w ruchu, szukam nowych wyzwań. Mam szkołę tańca, organizuję obozy taneczne, prowadzę coaching, przygotowuję choreografie w teatrze, na pokazach mody, zasiadam też w zarządzie spółki Polski Taniec S.A. Ale największą moją miłością jest Julka. Macierzyństwo to coś wspaniałego. Do szóstego miesiąca ciąży tańczyłam, tak zalecił lekarz, by organizm nie przeżywał szoku. Przytyłam 28 kilogramów, ale szybko wróciłam do formy.

Julka ma 8 lat i z tego, co wiem, też jest bardzo zajęta.

- Gra na akordeonie i fortepianie, dwa razy w tygodniu chodzi na zajęcia do szkoły muzycznej, uprawia taekwondo, gra w tenisa i uczy się angielskiego. Ale nie tańczy, bo nie ma już kiedy i chyba ten talent najmniej jest w niej widoczny, po tatusiu. Poza tym nie chciałabym, by zajmowała się tańcem. O tym zawodzie wiem wszystko, ma jasne, ale i ciemne strony. Ja miałam szczęście, ale wielu tancerzy jest niedocenionych, sfrustrowanych.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Anna Głogowska | Piotr Gąsowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »