Reklama
Reklama

Anna Czartoryska jest żoną znanego milionera. Ceni pieniądze z trzech powodów

Anna Czartoryska (39 l.) zachęciła fanów do wzięcia udziału w sesji pytań i odpowiedzi (Q&A), podczas której pochyliła się nad najciekawszymi tematami. Jeden z nich dotyczył luksusu i pieniędzy. Artystka i żona milionera wyznała, co sądzi na ten temat. Zgadzacie się z jej opinią?

Anna Czartoryska nie chwali się luksusowym życiem

Anna Czartoryska bardzo ceni sobie spokojne życie rodzinne. Aktorka i jej mąż Michał Niemczycki doczekali się czwórki dzieci, którym poświęcają bardzo dużo czasu. Choć mężczyzna należy do grona najbogatszych Polaków, jest przykładem na to, że dla chcącego nic trudnego - wystarczy nieco zaangażowania, by zawsze znaleźć chwile na zabawę z pociechami.

Reklama

Mimo to rodzina to dla nich temat prywatny. Z tego powodu w social mediach Anna nie dzieli się wieloma szczegółami z życia, raczej pokazuje spokojną i zwykłą codzienność. To sprawia, że fani zaczęli zastanawiać się nad niektórymi kwestiami...

Anna Czartoryska o luksusie. Jest dla niej ważny?

Skoro Anna tak bardzo ceni zwykłe życie, czy luksus i miliony na koncie mają dla niej znaczenie? Na jedno z takich pytań aktorka odpowiedziała podczas sesji Q&A.

"Jak ważne są dla ciebie luksus i pieniądze?" - zapytał jeden z obserwatorów.

"Pieniądze są ważne na tyle, żebym nie musiała się martwić o rachunki i mogła zapewnić wykształcenie i ewentualnie opiekę medyczną moim dzieciom. A luksus to dla mnie możliwość wyspania się, podrzucenia dzieci dziadkom na weekend, pieszy dystans do szkoły bez stania w korkach i to, że nie muszę sama odkurzać" - odpowiedziała, wymieniając po trzy powody, za które ceni każdą z tych kwestii.

Czartoryska weźmie udział w evencie dla blogerów

Anna Czartoryska po ślubie zniknęła z show-biznesu, przestała pojawiać się na eventach, a blask fleszy zamieniła na domowe ognisko. Mimo to chętnie bierze udział w wydarzeniach, jeśli czuje, że jej obecność może być wartością dodaną.

Z tego powodu niedługo pojawi się w Łodzi. Została doceniona przez społeczność blogerską - będzie 42. prelegentką na imprezie poświęconej blogowaniu i byciu influencerem:

"Jej konto na Instagramie śledzi 100 tys. osób, co traktuje jak zobowiązanie, by promować bardziej świadomy, ekologiczny styl życia. W 2020 roku była nominowana do nagrody "Doskonałość sieci" Twojego Stylu za podjęcie wyzwania niekupowania nowych ubrań przez rok" - podkreślają organizatorzy.

Anna Czartoryska organizatorką głośnej inicjatywy

Akcja promująca ekologiczny styl życia wspominana jest do dziś. Jak aktorka i blogerka podkreśliła w rozmowie z Newseria Lifestyle, przez cały rok nie kupowała ubrań, co miało wiele zalet. 

"Dzięki temu znowu nie tylko zadbałam o ekologię i wyrwałam się z konsumpcyjnego stylu życia, ale też zainspirowałam innych, bo wiem, że wiele osób razem ze mną też podjęło to wyzwanie" - wyznała Anna Czartoryska-Niemczycka.

"Klasa - to słowo zawsze mi się z panią Anią kojarzyło!" - komentujący bardzo dobrze zareagowali na zapowiedź uczestnictwa znanej aktorki.

Czytaj też:

Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk zaręczyli się, ale ślubu nie było. Ona wyszła za milionera!

Anna Czartoryska zaprasza do hotelu milionerów. Cena za noc powala!

Anna Czartoryska-Niemczycka udostępnia płytę "Euforia / Panika"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy