Reklama
Reklama

Anna Cieślak zaręczyła się!

Wkrótce jej związek czeka bardzo poważny sprawdzian.

Kiedy kilka miesięcy temu Anna Cieślak (34 l.) przedstawiła rodzicom nowego chłopaka, Przemka Wyszyńskiego (28 l.), jej ojciec odetchnął z ulgą. Podobno od razu zadzwonił do brata Bronisława Cieślaka (71 l.), by podzielić się z nim nowiną, że córka wreszcie wyleczyła złamane serce po rozstaniu z Czesławem Mozilem (36 l.). Tata aktorki nigdy nie krył, że ekscentryczny muzyk nie był jego faworytem.

Co innego Przemysław Wyszyński, młody aktor, związany z warszawskim Teatrem Polskim. Spodobało mu się, że chłopak ma nienaganne maniery i sprawia wrażenie mężczyzny, który potrafi zaopiekować się kobietą, którą kocha. Dlatego cała rodzina aktorki z radością przyjęła wieść, że Przemek poprosił Anię o rękę, a ona się zgodziła.

Reklama

Anna Cieślak oficjalnie na temat oświadczyn milczy. - Jestem szczęśliwa. Moje serce jest zajęte i raduje się - powiedziała w wywiadzie po tym, jak paparazzi po raz pierwszy sfotografowali ją w towarzystwie Przemka. Było to podczas imprezy plenerowej Vip Cross 2015 na początku maja tego roku. Wtedy jeszcze twierdziła, że z Przemkiem łączy ją jedynie przyjaźń. Półtora miesiąca później, gdy oboje zjawili się w Sopocie i wkroczyli, trzymając się za ręce, do sali, w której odbywała się gala finałowa Festiwalu Dwa Teatry, nikt nie miał już wątpliwości, że są razem.

Anna i Przemek poznali się wiosną ubiegłego roku podczas prób do spektaklu "Król Lear" w Teatrze Polskim. On podobał jej się jako aktor i mężczyzna, ale traktowała go jak kumpla. W końcu jednak dała się namówić do pójścia po jednej z prób na kawę. Wtedy zaiskrzyło. Znajomość udało się długo utrzymać w tajemnicy przed mediami. Teraz, gdy są już po zaręczynach, nie uciekają przed fotoreporterami i nie kryją, że świetnie się czują w swoim towarzystwie.

Najbliższe tygodnie będą pierwszym poważnym sprawdzianem ich związku. Anna Cieślak wkrótce rozpocznie treningi do występu w 4. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie i będzie spędzać czas w ramionach innego mężczyzny. Przemysław Wyszyński jest jednak pewny, że udział ukochanej w popularnym show nie popsuje relacji między nimi. Będzie jej kibicował i mocno trzymał za nią kciuki, siedząc w każdy piątek na widowni.

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy