Reklama
Reklama

Anna Cieślak i Czesław Mozil: Pojednanie w blasku fleszy?

Anna Cieślak (36 l.) kilka lat temu związała się ze znanym "bawidamkiem", Czesławem Mozilem (37 l.). Podobno aktorka rozstała się z nim w niezbyt miłej atmosferze. Tym bardziej zdziwił nas fakt, że gwiazda "Na Wspólnej" pojawiła się na premierze filmu, w którym jej były kochanek gra główną rolę.

Ten związek budził wiele kontrowersji. Nikt bowiem nie spodziewał się, że uznana aktorka zwiąże się z muzykiem o wątpliwej reputacji.

Mozil nigdy nie miał oporów w tym, aby opowiadać w dosadny sposób o swoich seksualnych podbojach. Wystarczy tylko sięgnąć po fragment jego autobiografii, w którym wspomina o tym, że dniami i nocami uprawiał seks z różnymi, często bardzo młodymi i nieznanymi mu dziewczynami.

Mimo wszystko Anka zaryzykowała i związała się z Czesiem. Wyglądało nawet na to, że to coś poważniejszego, ponieważ para zamieszkała razem.

Reklama

Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Okazało się bowiem, że Mozil nie umiał pozbyć się nawyku podrywania i bajerowania fanek. Cieślak miała dość i pogoniła rozpustnego ukochanego.

Wygląda jednak na to, że byli kochankowie nie mają już do siebie urazy. Ania pojawiła się bowiem ostatnio na premierze filmu, w którym Czesio gra główną rolę.

Myślicie, że jest szansa, żeby do siebie wrócili?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Cieślak | Czesław Mozil
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy