Reklama
Reklama

Anna Bardowska przekazała niepokojące wieści. Wpis mrozi krew w żyłach

Anna Bardowska (33 l.), znana z drugiego sezonu programu „Rolnik szuka żony”, zamieściła na Instagramie niepokojący wpis. Jak wyznała, sytuacja zmusiła ją, żeby zamiast planowanego nagrania świątecznego, przekazać informacje o niebezpiecznej sytuacji, która stała się udziałem jej rodziny.

Anna Bardowska, żona Grzegorza, który układał sobie życie w drugim sezonie programu „Rolnik szuka żony”, ujawniła, że jej rodzinie zdarzył się wypadek. 

Smutne wieści od Anny Bardowskiej

Wpis zamieściła na tle zdjęcia wykonanego we wnętrzu karetki pogotowia. Jak wyznała Bardowska:

„Przepraszam Was. Miało być tak pięknie. Pierwszy vlogmas. Mieliśmy wypadek. Wrócę, jak będzie to możliwe. Wszyscy żyjemy i to jest najważniejsze”.

Reklama

Wcześniej Anna zapowiadała, że 1 grudnia o godzinie 18.00 zamieści pierwszy filmik, relacjonujący przygotowania do nadchodzących Świąt

Los jednak pokrzyżował jej plany. Zamiast radosnego, przedświątecznego nagrania, przyszło jej zamieścić relację z karetki

Anna Bardowska uspokaja: rodzina jest już bezpieczna

Bardowska nie ujawniła, co konkretnie się stało i w jakich okolicznościach. Zdążyła jednak uspokoić, że z tej niebezpiecznej sytuacji rodzina wyszła bez szwanku. 

Dzisiaj zamieściła zdjęcie jednego z dzieci, dekorującego domek z piernika, opatrzone podpisem:

„Dziękuję za wszystkie wiadomości. Dzieci są już w domu. Ja jeszcze czekam na swoje wyniki. Grzesiu też czuje się w miarę ok”. 

Fani nie kryją niepokoju. Trudno się temu dziwić.. 

Bardowscy z "Rolnik szuka żony" cieszą się sympatią fanów

Bardowscy należą do najbardziej lubianych osób wypromowanych w programie „Rolnik szuka żony”. 

W przeciwieństwie do wielu uczestników „misyjnego” programu TVP, którzy sprawiają wrażenie, jakby sami nie wiedzieli, po co właściwie zgłosili się do programu, Grzegorz od razu zrozumiał, że pasują z Anną do siebie. Bez knucia, fochów i wydziwiania doszli do porozumienia w sprawie wspólnej przyszłości, a po programie wzięli ślub i dochowali się dwojga wspólnych dzieci

Chociaż od medialnego debiutu Bardowskich minęło już 8 lat, ich życie prywatne nadal budzi życzliwe zainteresowanie. Profil Ani na Instagramie obserwuje 303 tys. osób, wspólny profil „Bardowscy” – ponad 60 tysięcy, a ponadto Ania i Grzegorz prowadzą blog i kanał na YouTube. 

Zobacz też:

Wytykano jej, że jest bezrobotna. Tymczasem zarobki Anny Bardowskiej robią duże wrażenie

Anna Bardowska ogłasza, że to koniec. Przykre wieści zasmuciły fanów


Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" miesza w luksusach. Pokazała stylową łazienkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Bardowska | Grzegorz Bardowski | "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy