Reklama
Reklama

Anja Rubik nie ma wyższego wykształcenia! "Rzeczpospolita" uderza w modelkę

Anja Rubik została wzięta na celownik przez jednego z dziennikarzy "Rzeczpospolitej". Autor przeanalizował karierę modelki, odkrywając, że swoją edukację zakończyła na etapie szkoły średniej. Wytyka jej działalność aktywistyczną na rzecz edukacji, pomimo braku... wykształcenia.

Anja Rubik to znana polska modelka (zobacz!), która w ostatnich latach mocno angażuje się w sprawy społeczne. Jej akcje aktywistyczne, chociażby fundacji SEXED.pl, mająca na celu zwiększyć świadomość na temat seksualności i promować rzetelną edukację seksualną w Polsce, zyskały sławę na całym świecie.

"Rzeczpospolita" o aktywizmie Anji Rubik: osobliwe, jak na osobę bez studiów

Sprawą aktywizmu Anji Rubik zajęła się "Rzeczpospolita". W artykule "Hipokryzja świata mody. Gdy modelki chcą zmieniać świat" - autor rozważa, czy osoba, która zakończyła edukację na etapie szkoły średniej, może zajmować się ważnymi tematami. Najpierw jednak dostaje się wszystkim modelkom.

Reklama

Osoba odpowiedzialna za tekst o Anji Rubik szczegółowo przeanalizowała jej... stronę na Wikipedii. Śledztwo wykazało, że modelka nie skończyła studiów.

Autor artykułu dyskredytuje działania Anji Rubik ze względu na brak wyższego wykształcenia. Uważa, że modelka działając na rzecz edukacji, jest nie na miejscu, ponieważ sama ma tylko... maturę.

Zobacz też:

Pogorszenie pogody. Prognoza na wtorek

Bała się pokazać chłopaka. Wspólne zdjęcie wywołało poruszenie

Córka Grabowskiego urodziła

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy