Reklama
Reklama

Anita Werner skrytykowana przez hejterkę. W obronie stanął jej ukochany. Przesadził?

Anita Werner (44 l.) opublikowała zdjęcie z wakacji w kostiumie kąpielowym. Niestety pojawił pod nim się nieprzyjemny komentarz pewnej hejterki, która porównała dziennikarkę do... "wysuszonego mężczyzny". Ukochany od razu stanął w jej obronie! Pójdzie jej w pięty?

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą zgraną parę nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Oboje są dziennikarzami, ale zamiast rywalizacji - okazują sobie wsparcie.

Oficjalnie ogłosili swój związek, pokazując się razem na gali Telekamery 2019. Udało im się nawet napisać wspólną książkę! Oboje są też pasjonatami biegania.

Chociaż rzadko dzielą się w sieci szczegółami z życia, to z pewnością mogą na siebie liczyć, o czym świadczy najnowszy post Anity i... burza w komentarzach pod nim.

Reklama

Anita Werner skrytykowana przez hejterkę

Anita Werner spędza właśnie urlop w słonecznej Grecji. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym z bajecznej plaży na Krecie. 

Podczas gdy gwiazda zachwycała się turkusową wodą i różowym piaskiem, internauci zachwycali się jej urodą. Głos zabrała nawet Małgorzata Rozenek!

Niestety nie zabrakło również nieprzyjemnych komentarzy ze strony hejterów. Pewna pani skrytykowała wygląd dziennikarki, porównując ją do... "zasuszonego mężczyzny".

Nie trzeba było długo czekać na reakcję ze strony ukochanego Anity. Wszedł na profil autorki komentarza i od razu trafił w jej czuły punkt. 

Przesadził?

Zobacz też:

Anita Werner pobiła kolejny rekord. Ujawnił to jej partner

"Dzień Dobry TVN". Pierwsze oceny po debiucie Małgorzaty Rozenek: "Głos niemedialny"

Jakub Grabowski śpiewa z Wilkami "Baśkę". Quebonafide promuje pszczelarstwo?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner | Michał Kołodziejczyk | hejt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy