Reklama
Reklama

Anita Wener zdradziła, że Michał Kołodziejczyk nie jest tylko jej chłopakiem! Co ma na myśli?

Anita Werner (43 l.) i Michał Kołodziejczyk (40 l.) to para, która ostatnio przyciąga wzrok wszystkich. Dziennikarze tworzą nie tylko świetny związek, ale również napędzają się wzajemnie do działania. Prowadząca "Faktów" zdradziła, że Kołodziejczyk nie jest tylko jej partnerem, ale również prywatnym trenerem! Dzięki niemu osiągnęła coś imponującego...

Ta para dziennikarzy dogaduję się nie tylko na stopie prywatnej, ale również zawodowej. Ostatnio wydali razem książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka".

Teraz okazało się, że dzięki związkowi z Kołodziejczykiem, Wener bardziej dba o swoją kondycję. Na Instagramie Anita zdradziła, że dziennikarz jest jej prywatnym trenerem.

Kołodziejczyk trenuje Werner!

Powszechnie wiadomo, że Anita Werner jest bardzo zaangażowana w sport. Nie chodzi tu tylko o jej zawodowe zainteresowania w tym obszarze, ale również prywatne zamiłowanie do utrzymywania ciała w dobrej formie.

Reklama

Jak się okazuje, partner prowadzącej "Faktów", który jest dziennikarzem sportowym, motywuje Anitę do dbania o odpowiednią kondycję. Werner ostatnio pochwaliła się, że dzięki treningom z Michałem Kołodziejczykiem udało jej się osiągnąć życiowy rekord.

Trzeba przyznać, że jej osiągnięcie robi wrażenie. Nic tak nie napędza człowieka, jak odpowiednia motywacja, a ta od ukochanej osoby dodaje sił podwójnie.

Aż miło popatrzeć na tę parę!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner | Michał Kołodziejczyk | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama