Reklama
Reklama

Anita Sokołowska dodała przejmujący wpis. Jej fani mogą się zaniepokoić

Anita Sokołowska jakiś czas temu zdecydowała się odejść z serialu "Przyjaciółki". Dla wielu fanów był to prawdziwy dramat. Ostatni odcinek z udziałem aktorki był naprawdę smutny, ponieważ grana przez nią bohaterka umarła. Kilkanaście godzin temu Anita zmieściła intrygujący wpis w swoich mediach społecznościowych.

Anita Sokołowska odeszła z "Przyjaciółek"

Anita Sokołowska jakiś czas temu była bohaterką wielu artykułów, wszystko za sprawą jej odejścia ze znanego i lubianego serialu. Ogłosiła bowiem, że po 11 latach pracy na planie rezygnuje z roli. Bohaterka, którą grała Sokołowska, zmarła otoczona swoimi przyjaciółkami. Wielu fanów zastanawiało się, co było powodem jej nagłej decyzji. W jednym z wywiadów przyznała, co było powodem jej rezygnacji.

"Wypalenie. Lubię być uczciwa wobec siebie i wobec widza. Poczułam, że ja zagrałam już tak dużo w tej postaci, przez tych 11 lat, że już więcej nie mogę. Więc taka moja uczciwość, że ja lubię swoją pracę, kocham i chcę wstawać, iść do niej radosna, a przestało tak być" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami portalu jastrzabpost.pl.

Reklama

Zobacz też: Sokołowska ukryła prawdziwy powód rezygnacji z roli w "Przyjaciółkach"? Od plotek aż huczy

Anita Sokołowska dodała w sieci niepokojący wpis

Popularna aktorka Anita Sokołowska dodała na swoje instagramowe konto dość zaskakujący wpis. Niektórzy internauci zastanawiają się, czy ma on jakiś związek z jej rezygnacją z pracy na planie "Przyjaciółek".

W poście gwiazda napisała, że jeśli jest się uczciwym, to kosmos odpowie nam tym samym. Dodała też refleksje na temat swojego życia oraz ostatnich sytuacji, które ją spotkały.

"Jeśli jesteś uczciwy w tym co robisz - kosmos - odpowie ci tą samą energią. To jest moja lekcja z ostatnich dni. Wiedziałam zawsze, że tak jest, ale przez ostatni tydzień doświadczyłam tego w multiplikacji. Myślę, że wiecie, o czym piszę. Nie bójcie się iść za głosem waszej i intuicji. Dla każdego z nas jest miejsce na tym świecie" - napisała w sieci.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów aktorki. Większość przyznała jej rację, inni z kolei życzyli jej dalszych sukcesów zawodowych:

  • "Kosmos zdecydowanie zasłużenie odpowiada Ci teraz tak ogromną dozą dobra. I oby tak dalej"
  • "Zdecydowanie tak, w pełni się zgadzam"
  • "Świetne, mądre słowa"

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama