Reklama
Reklama

Anita Lipnicka została... stewardessą. "Idzie nowe". Fani i osoby znane gratulują

Anita Lipnicka pochwaliła się, że została… stewardessą. Nie wiadomo wprawdzie, czy zmieniła zawód, czy założyła strój na potrzeby nowego teledysku bądź innego projektu, jednak fani, a nawet osoby znane, pogratulowały jej nowego fachu.

Anita Lipnicka została... stewardessą?!

Anita Lipnicka na scenie występuje od prawie... trzydziestu lat. 47-letnia gwiazda zaczynała w zespole Varius Manx, choć początki jej kariery były tak naprawdę związane z... modelingiem.

Z zespołem nagrała dwie płyty, a później postanowiła robić karierę solową, którą kontynuuje do dziś. Czyżby śpiewanie już jej się znudziło i postanowiła się przebranżowić? Jej najnowszy post daje mocno do myślenia.

Anita Lipnicka pokazała się w stroju stewardessy. Zmieniła zawód?

Anita Lipnicka opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w stroju stewardessy, stojącej na tle samolotu. W opisie dodała tajemniczy hasztag "idzie nowe". To sprawiło, że fani zaczęli jej z miejsca gratulować.

Reklama

Co ciekawe, nawet osoby znane udzieliły się w sekcji komentarzy. "Wow, gratulacje!" - napisała Anna Dereszowska, a Anita Werner opublikowała ikonkę sugerującą, że wygląda obłędnie w stroju stewardessy.

Manager wokalistki napisał z kolei: "Będzie mi brakowało tego wspólnego czasu, ale spełniaj marzenia i leć wysoko! Do zobaczenia na pokładzie".

Fani Lipnickiej reagują na jej najnowsze zdjęcie

Czyżby więc kariera w liniach lotniczych miała zastąpić tę muzyczną? To z pewnością zasmuciłoby wielu fanów, którzy czekają na koncerty artystki oraz nowe płyty. Tutaj jednak możemy uspokoić. Na stronie internetowej wokalistki wciąż widnieją daty kolejnych koncertów zaplanowanych na kolejne miesiące, a najbliższy ma się odbyć 4 czerwca.

Można więc przypuszczać, że fotka pochodzi z planu teledysku bądź innego projektu zawodowego, choć dopóki sama wokalistka nie wypowie się, nie można niczego wykluczyć. Fani zdaje się uwierzyli póki co, że naprawdę się przebranżowiła i niektórzy już się cieszą na ewentualne spotkanie na pokładzie samolotu.

"Nowa profesja, nowy plan na życie? - w sumie czemu nie, przyjemne z pożytecznym czyli praca i zwiedzanie świata", "Podam Ci daty moich lotów na wakacje, może uda nam się spotkać", "Szczęśliwej drogi, a raczej... szerokiego nieba! Do zobaczenia na pokładzie", "Pięknie wyglądasz. Potrafisz zaskoczyć. Wysokich lotów. Będzie pięknie" - czytamy.

Zobacz też:

Anita Lipnicka drży o przyszłość. Nie tak miało być

Pola Porter została modelką. Jak dziś wygląda 16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy