Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Anita Kruszewska i Andrzej Grabowski: Jest data rozwodu

Zapowiadała się długa batalia sądowa między Andrzejem Grabowskim (65 l.) a jego żoną Anitą Kruszewską (46 l.). Na szczęście, mimo wzajemnych pretensji, stronom udało się dojść do porozumienia.

W zamian za szybki rozwód żona aktora ma otrzymać sumę, która pozwoli jej na zakup nawet dwóch średniej wielkości mieszkań w Warszawie. Osoby związane z aktorem podkreślają, że jest to wprawdzie suma mniejsza, niż chciała pani Anita, ale też większa niż początkowo deklarował aktor.

Reklama

Po prostu spotkali się w połowie drogi. Ustalili też, że pani Anita nie będzie dostawać renty ani miesięcznej pensji od męża. - Cieszę się, że się dogadaliśmy. Szkoda, że nie udało nam się tego zrobić wcześniej, bez całej tej szopki - skomentowała niedawno Anita Kruszewska.

- Nie chcę zapętlać się w złości czy nienawiści. Uważam, że każdy powinien zająć się swoim życiem i zdrowiem. To, co mnie spotkało, było rzeczą, która wiele mnie nauczyła. Ale na pewno nie stracę radości życia! Będzie to finał małżeństwa, w którym już od półtora roku nie działo się najlepiej...

Jak dowiedziała się "Rewia", sposobność do jego zakończenia nadarzy się już niedługo. Biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie poinformowało, że termin pierwszej rozprawy wyznaczono na 2 lutego.

***

Zobacz więcej:

Dowiedz się więcej na temat: Anita Kruszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje