Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Grabowski gotowy na nową miłość?

Andrzej Grabowski (65 l.) od dawna nie mieszka już z żoną. Rozwód lada dzień, a aktorowi zaczęła dokuczać samotność...

Nie tak miało wyglądać teraz jego życie. Zamiast radosnych powrotów do domu, gdzie czeka na niego ukochana, są smutne wieczory w 700-metrowym, pustym dworku w Wężyku koło Grodziska Mazowieckiego.

Reklama

Andrzej Grabowski (65), któremu udało się porozumieć z żoną Anitą Kruszewską (47) w kwestii zasad rozwodu i podziału majątku, nie ma zbyt wielu powodów do radości.

"Dajemy wszystko z siebie na scenie i przed kamerą. Wracamy do domu i jesteśmy sami, to się urywa i następuje proza życia, która wcale nie jest spektakularna i fantastyczna" – wyznał aktor w jednym z wywiadów.

Choć twierdził, że ma raczej pogodne usposobienie, klęska drugiego małżeństwa mocno się na nim odbiła. Jego znajomi wiedzą, że czuje się bardzo samotny.

Na szczęście gwiazdor nie wyklucza, że jeszcze się kiedyś zakocha. 

"Całe życie lubiłem małe kobiety. Na małą zwrócę uwagę... Nie mówię, że nie zakochałbym się w dużej kobiecie, ale jeśli ma powyżej 175 cm, to już dalej nie patrzę" – zdradził żartobliwie. 

Czy po rozwodzie, który nastąpi zapewne niedługo, gwiazdor spotka filigranową kobietę, dla której znów mocniej zabije jego serce?

Dowiedz się więcej na temat: Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje