Reklama
Reklama

Ania Rusowicz jako Irena Santor zwyciężczynią 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Ania Rusowicz w roli Ireny Santor, a do tego doskonałe pod każdym względem wykonanie piosenki „Tych lat nie odda nikt” podbiły serca jurorów oraz uczestników show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym samym utalentowana wokalista po raz pierwszy w programie stanęła na podium.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Patryk Cebulski

Dzisiejszy odcinek otworzył Patryk Cebulski, który tym razem wcielił się Justina Timberlake’a. Zaśpiewał jeden z jego najpopularniejszych utworów "Rock your body". Było to bardzo trudne zadanie, ponieważ oprócz śpiewania, doszła trudna do otworzenia chorografia, pełna luzu i flow Justina.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Danzel

Następnie na scenie wystąpił Danzel. Tym razem wykonał utwór "Kiss from a rose" Seala. Było bardzo emocjonalnie i romantycznie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Viki Gabor

Zwyciężczyni drugiego odcinka, Viki Gabor wcieliła się w postać w Avy Max. Jej wykonanie utworu "Sweet but Psycho" było świetnie odwzorowane zarówno głosowo, jak i choreograficznie. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karolina Pisarek

Reklama

Następnie na scenie wystąpiła Karolina Pisarek, która zmierzyła się z pierwszą postacią męską i do tego legendą rock'n'rolla, Royem Orbisonem. Zaśpiewała piosenkę "You got it" i poradziła sobie  z tym zadaniem całkiem dobrze. -

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Maciej Radel

Maciej Radel po raz drugi wcielił się w postać kobiecą. Zaśpiewał piosenkę "Pożyczony" Sylwii Grzeszczak. Specjalnie do występu pożyczył od Artystki sukienkę, w której wykonała utwór podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Andrzej Kozłowski

Andrzej Kozłowski jako Freddie Mercury z zespołu Queen zaśpiewał "We will rock you". To, co zrobił na scenie  to był prawdziwy rock! 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Anna Rusowicz

Anna Rusowicz zmierzyła się z ikoną polskiej piosenki - Ireną Santor i zaśpiewała utwór "Tych lat nie odda nikt". Za ten występ otrzymała od jury owacje na stojąco!  Wielką niespodzianką dla Ani było... pojawienie się na scenie samej Ireny Santor! Gwiazda pogratulowała jej wykonania, co u Ani wywołało łzy wzruszenia.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Anna Jurksztowicz

Ostatnią uczestniczką była Anna Jurksztowicz, która wcieliła się w legendę rock’n’rolla Micka Jaggera z zespołu The Rolling Stones. Zaśpiewała utwór "Jumpin Jack Flash" i zdecydowanie się przy tym utworze "odpaliła"!

Po odcinku zapraszamy do platformy Polsat Go na program "Musisz to zobaczyć", w którym Zenek Martyniuk komentuje występ Patryka Cebulskiego.

Odcinek wygrała Anna Rusowicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Polskiej Fundacji Muzycznej.

Tabela wyników po 2.odcinku:

1.     Ania Rusowicz

2.     Danzel

3.     Maciek Radel

4.     Anna Jurksztowicz

5.     Andrzej Kozłowski

6.     Viki Gabor

7.     Patryk Cebulski

8.     Karolina Pisarek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy