Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ania Lewandowska z Klarą odwiedziła Roberta na stadionie! Wróciła też do ćwiczeń!

Ania (28 l.) i Robert (28 l.) Lewandowscy wciąż nie pokazali małej Klary. Na razie fani mogą tylko obserwować młodych rodziców spacerujących z wózkiem. Ale to nie jedyna aktywność Ani!

Trenerka stara się na portalach społecznościowych ciągle zostawać w tematyce fitnessu, nawet po tym, jak została mamą. Wszyscy jednak czekają ciągle na pierwsze oficjalne zdjęcie Klary, która przyszła na świat na początku maja.

Pierwsze zdjęcie Ani po porodzie, pierwsze z maleństwem na rękach, pierwsze ze wspólnego spaceru - każde jedno wywołuje spore emocje wśród fanów. Oceniają figurę Lewandowskiej, jej ubiór, a także nawet wózek małej Klary.

Ostatnio trenerka pojawiła się na stadionie piłkarskim, gdzie razem z Robertem i maleństwem w wózku zmierzali do piłkarskiej szatni. Tam już czekali fotoreporterzy, którym jednak nie udało się uchwycić córeczki Ani i Roberta. Rodzice bardzo starają się chronić swoją i dziecka prywatność.

Reklama

Na filmie widać, że Ania jest w świetnej formie i wiemy już dlaczego! Otóż trenerka wróciła już do ćwiczeń, czym oczywiście pochwaliła się na jednym z portali społecznościowych.

Ania napisała tez kilka słów do odwiedzających jej profil.

"Poranny krótki trening. Powoli, małymi krokami. Pamiętaj, aby zawsze dostosowywać ćwiczenia do swoich możliwości. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby, już wkrótce pokażę kilka ćwiczeń, które można wykonywać kiedy organizm całkowicie się zregeneruje po porodzie i kiedy lekarz wyrazi zgodę na aktywność fizyczną". 

Widać, że Lewandowska podchodzi ze zdrowym rozsądkiem do wracania do formy sprzed ciąży. Na wszystko przyjdzie czas. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert i Ania Lewandowscy | Klara Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje