Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Lewandowska gwiazdorzy na planie "Dzień Dobry TVN"?! Prawda wyszła na jaw!

Ania Lewandowska (30 l.) prężnie rozwija swoją działalność i nie ma zamiaru zwalniać. Teraz dołączyła do zespołu "Dzień Dobry TVN", by poprowadzić nowy cykl reportaży. Właśnie wyciekło, jak zachowuje się gwiazda w nowej pracy...

Ma swoją prężnie działającą firmę, która rozrasta się w mgnieniu oka. Teraz zaczęła kolejny projekt, będzie prowadzić cykl reportaży "Sztuki walki" w programie "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Wszyscy byli ciekawi, jak taka gwiazda będzie zachowywać się na planie podczas pracy i czy dogada się ze współpracownikami. Można było podejrzewać, że okaże się kapryśną gwiazdką z wielkimi wymaganiami. 

Okazało się, że nic podobnego! Ania wykazuje się do tej pory pełnym profesjonalizmem. 

"Oprócz tego, że jest otwarta, pogodna i potrafi słuchać ludzi z zaangażowaniem, jest kompetentna" - mówi w rozmowie z "Fleszem" producentka "DDTVN", Ewa Baj. 

W dodatku zdaniem członków ekipy Anka przejmuje się swoimi zadaniami i nie ma niecodziennych wymagań. Sama jest bardzo podekscytowana nową pracą i cieszy się na wywiady, które będzie przeprowadzać. 

W swoim cyklu Lewandowska chce pokazać kobiety z całej Polski, które działając w grupie wzajemnie wspierają się i sobie kibicują. Sportsmenka odwiedziła już amatorską drużynę piłkarską w Poznaniu i amazonki z Łodzi. 

Będziecie oglądać nowy program Anki? 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Ania Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje