Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ania Dąbrowska: Będę mamą

Ania Dąbrowska (29 l.) za cztery miesiące urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak zdradziła, ciąża wpływa na nią bardzo stymulująco. - Mam dużo zapału, dużo energii. Rzuciłam wszystkie używki.

Wokalistka czuje się fantastycznie i nie ma zamiaru rezygnować z pracy - 2 kwietnia wychodzi jej nowy, czwarty już album "Ania Movie"; wiosną wyrusza w mini-trasę koncertową po Polsce.

Reklama

- Ciąża to wspaniały stan i polecam ją wszystkim kobietom w odpowiednim czasie, bo jednak dobrze być na to gotowym - mówi w rozmowie z INTERIA.PL.

- Nie mam zamiaru rezygnować z pracy - to nie jest stan, w którym czuję, że "nie mogę". Wręcz odwrotnie. Mam dużo zapału, dużo energii. Rzuciłam wszystkie używki, jak tylko się dowiedziałam. Jestem wypoczęta, wyspana za wszystkie czasy i z niczego nie muszę rezygnować w tej chwili.

Zdaniem przyszłej mamy "ciąża to stan wyjątkowy, bardzo twórczy, szczególnie dla artysty":

- Dużo rzeczy się odkrywa w tym stanie. Otwierają się jakieś czakry w głowie i wpadają różne pomysły. Faceci nigdy tego nie zrozumieją, na szczęście - śmieje się.

- Możemy wykorzystywać ten stan do różnych celów. Możemy o drugiej w nocy krzyknąć, że chcemy ogórka kiszonego i facet musi pojechać po tego ogórka. Na szczęście ja nie mam takich zachcianek. Być może wszystko przede mną - dodaje.

Posłuchajcie utworu "Bang Bang", który promuje nowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej:

Dowiedz się więcej na temat: Ania Dąbrowska | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje