Reklama
Reklama

Ania Bardowska z "Rolnika" na komunii. Fani w szoku

Anna Bardowska podzieliła się zdjęciami z przyjęcia komunijnego. Podpisała, że to komunia... młodszej siostry. Fani byli w szoku, że rolniczka ma młodszą siostrę i zaraz zaczęli wyliczać ile lat może je dzielić.

 

Ania Bardowska wzięła udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Anna Bardowska była bohaterką drugiej edycji popularnego show "Rolnik szuka żony". Została kandydatką Grzegorza  z Dolnego Śląska. Rolnik od razu był zauroczony Anią. Para szybko zdecydowała się na wspólne życie.

Kobieta z wykształcenia jest nauczycielką, porzuciła pracę przedszkolanki, by zostać pełnoetatową mamą i pomagać mężowi w gospodarstwie rolnym w Uniejowicach na Dolnym Śląsku. Pobrali się już 7 lat temu i wychowują dwójkę dzieci. 

Reklama

Ania Bardowska na komunii siostry

Ania chętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami z prywatnego życia, jednak jej najnowszy wpis wprawił fanów rolniczki w osłupienie. W ubiegły weekend rodzina Bardowskich wybrała się na przyjęcie komunijne. Bohaterka dnia była 9-letnia... siostra Anny Bardowskiej

Internauci byli ogromnie zaskoczeni, że rolniczka ma siostrę, która w zasadzie jest nie wiele starsza od dzieci Bardowskich. Od dawna było wiadomo, że bohaterka "Rolnika" ma starszą siostrę, bo mówiła, że razem założyły sklep internetowy, ale o młodszej siostrze nikt nie wiedział.

Fani liczą ile lat dziel siostry

  • "Aniu jaka jest różnica wieku między tobą a siostra?";
  • "Siostra? Przecież ona prawie w wieku twojego synka jest!";
  • "Siostra? Fajnie mieć tak dużo młodszą siostrę".

Ktoś szybko wyliczył, że różnica wieku między siostrami może wynosić ponad 20 lat.

"Chyba 22 lata ale mogę się mylić jakiś czas temu Ania obchodziła swoje 30 urodziny"

"Rolnik szuka żony". Rusza 10 edycja programu

Show TVP "Rolnik szuka żony" cieszy się niesłabnącą popularnością. Marta Manowska na początku kwietnia przedstawiła uczestników najnowszej edycji programu.  Będzie to 10., jubileuszowy sezon. Po zerowym odcinku, w którym pokazano 6 rolników i 2 rolniczki widzowie mają już swoich faworytów. Ulubieńcem jest Artur, który ich zdaniem może liczyć na największą liczbę listów od kandydatek. Czy nowi bohaterowie mają szansę na miłość i udany związek jak Ania i Grzegorz Bardowscy?

Zobacz też:

Rusza 10. sezon "Rolnik szuka żony". Widzowie mają swoich faworytów. Czy należy do nich "Czesiek Casanova"?

Anna Bardowska z "Rolnika" już narzeka na nowy dom. "Wygląda przez chwilę" 

Wielkanocne mazurki Anny Lewandowskiej. Tego nie znajdziesz w świątecznych ciastach trenerki!

Anna Bardowska przeszła metamorfozę. Odpięła doczepy. Lepiej wygląda?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Anna Bardowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy