Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Angelina Jolie radzi: Śpijcie z dziećmi

Angelina Jolie postanowiła podzielić się kilkoma spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Aktorka zaleca, by matki cieszyły się każdą chwilą spędzoną z dziećmi. Co więcej, radzi, by spały z nimi w jednym łóżku.

Jolie wychowuje wraz z partnerem - Bradem Pittem - trójkę adoptowanych i trójkę biologicznych dzieci.

Reklama

"Cieszy mnie każda minuta spędzona z moimi dziećmi. Czas płynie tak szybko, a to najlepszy okres w życiu. Bierzcie dzieci wszędzie ze sobą, spędzajcie z nimi dużo czasu, śpijcie z nimi w tym samym łóżku i po prostu cieszcie się każdą chwilą z nimi" - radzi 35-letnia gwiazda.

Jolie wyjawiła także, iż zdecydowała się przyjąć rolę w thrillerze "Turysta" u boku Johnny'ego Deppa, ponieważ umożliwiło jej to przeniesienie się z rodziną na pewien czas do Wenecji.

Laureatka Oscara przyznała, że dzięki dzieciom, pomimo ogromnej popularności, udaje jej się prowadzi normalne życie.

"Dzięki tej roli udało mi się spędzić dwa miesiące w Wenecji pracując na planie filmu, co nieczęsto się zdarza, szczególnie u boku tak uroczego partnera filmowego, jakim był Johnny. Ustaliliśmy w domu zasadę, że podczas zdjęć do filmów będziemy się trzymać razem. Pracujemy na zmianę, więc tym razem spakowaliśmy się wszyscy i wyruszyliśmy do Wenecji" - wyjaśniła aktorka.

"Myślę, że na wielu ludzi sława ma duży wpływ. Ja na szczęście mam dzieci, które naprawdę sprowadzają mnie na ziemię" - dodała Jolie w wywiadzie dla australijskiej stacji radiowej 2Day FM.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje