Reklama
Reklama

Aneta Zając szczerze o uzależnieniu! To dzięki temu rzuciła palenie!

Aneta Zając (39 l.) otworzyła się na temat uzależnienia. Aktorka przez kilka lat paliła papierosy, ale pewna aplikacja zmieniła jej dotychczasowe przyzwyczajenia i artystka 5-lat temu pozbyła się niezdrowego przyzwyczajenia. Kobieta zdradziła, jak rzucenie nałogu wpłynęło na jej życie.

Aneta Zając sławę i rozpoznawalność zdobyła za sprawą serialu "Pierwsza Miłość", który od 18 lat emitowany jest na antenie Polsat. Postać Marysi Radosz pokochali widzowie, a aktorka zyskała sympatię publiki. Obecnie Aneta w formacie wciela się również w Dominikę, siostrę bliźniaczkę Marii. Jak się okazało, 39-latka z pracą na planie nie wiązała większych nadziei, a jednak serial okazał się jej przepustką do kariery w telewizji. 

Reklama

Serial "Pierwsza Miłość" możecie oglądać w Telewizji Polsat oraz na Polsat GO. SPRAWDŹCIE! 

Aneta Zając rzuciła palenie dzięki aplikacji!

Aneta Zając aktywna jest nie tylko na małym ekranie, ale również w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją już ponad 260 tysięcy osób. Aktora dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego, a w ostatniej publikacji zdobyła się na szczerze wyznanie.

39-latka wyznała, że 5 lat temu zdecydowała się walczyć z nałogiem i rzuciła palenie. Anecie udało wygrać się z uzależnieniem i z powodzeniem pozbyła się niezdrowego przyzwyczajenia

Okazało się, że aktorka w celu rzucenia papierosów założyła specjalną aplikację, która monitorowała jej działania i motywowała ją do zmian.

Fani nie kryli podziwu i byli zachwyceni dojrzałą i odpowiedzialną decyzją artystki. Pod wpisem pojawiło się duża ilość komentarzy z gratulacjami dla 39-latki. 

Aneta Zając: wiek, rodzina, kariera

Aneta Zając urodziła się w kwietniu 1982 roku w Warszawie. W młodości była jedną z solistek "Fasolek". Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu, a także studia w PWSFTviT w Łodzi.

Karierę aktorską rozpoczęła w 2000 roku w serialu "Na dobre i na złe". Fani mogli ją również podziwiać w "Plebani", a prawdziwą rozpoznawalność artystce przyniosła "Pierwsza Miłość".

Zając jest nie tylko utalentowana aktorsko, ale również tanecznie. W 2014 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który wygrała.

W 2011 roku została mamą bliźniaków: Roberta i Michała.

Zobaczcie również:

Natasza Urbańska martwi się o przyjaciół z Rosji! Dostała telefon z Moskwy i mówi, co usłyszała!

Antek Królikowski targa "umęczone" pampersy do wiaty śmietnikowej

Izabella Łukomska-Pyżalska pomogła czterem rodzinom z Ukrainy

Rosyjska Rada apeluje do Putina: Koszty działań wojennych zbyt wysokie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy