Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aneta Zając i Sylwia Juszczak zostały przyjaciółkami?!

Aneta Zając (34 l.) opublikowała w sieci zdjęcie, na punkcie którego oszaleli jej fani! Okazuje się, że aktorka przyjaźni się z... Sylwią Juszczak (38 l.), obecną partnerką ojca jej dzieci!

Brzmi trochę nieprawdopodobnie, ale to prawda! Okazuje się bowiem, że przyjaźń między byłą i obecną kobietą jednego faceta jest możliwa.

Reklama

Przekonały nas o tym Aneta Zając oraz Sylwia Juszczak. Pierwsza z nich jest mamą synów Mikołaja Krawczyka. Natomiast Sylwia związała się z aktorem tuż po tym, jak rozstał się z Agnieszką Włodarczyk (35 l.).

Być może to właśnie ta ostatnia miała wpływ na to, że Zając i Juszczak zbliżyły się do siebie. Przypomnijmy, że to "Włodara" była tą kobietą, dla której Mikołaj Krawczyk zostawił Anetę.

Wygląda jednak na to, że Zając nie tylko poukładała sobie z nim relacje, ale również znalazła wspólne tematy z nową wybranką aktora. Potwierdza to fotografia, jaką gwiazda "Pierwszej miłości" opublikowała na swoim Instagramie.

Fani są zachwyceni takim przebiegiem spraw. Pod zdjęciem nie brakowało pozytywnych komentarzy, które podkreślały, jak wielką klasą i mądrością wyróżnia się Aneta Zając.

A wy co sądzicie o takiej sytuacji? Czy przyjaźń między byłą i obecną partnerką jednego faceta jest możliwa?

***

Zobacz więcej ze świata celebrytów:

(Videoportal/x-news)

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając | Sylwia Juszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje