Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aneta nie odejdzie z serialu!

Nie da Agnieszce Włodarczyk tej satysfakcji?

Nie milkną plotki, że osobisty dramat Anety Zając (30 l.), spowodowany tym, że jej partner Mikołaj Krawczyk (31 l.) kilka tygodni temu porzucił ją z dwójką rocznych bliźniąt dla Agnieszki Włodarczyk (32 l.), sprawił, że rozważa ona odejście z serialu "Pierwsza Miłość".

Reklama

Nie dosyć bowiem, że dzień w dzień musi się spotykać na planie filmowym z byłą przyjaciółką i wiarołomnym ukochanym, to jeszcze wątek jej serialowej bohaterki odzwierciedla to, co dzieje się w rzeczywistości. Bo dziewczyna, którą gra w serialu Aneta Zając, straciła ukochanego (gra go... Mikołaj Krawczyk), z którym była w ciąży. Amant odszedł do postaci granej przez... Agnieszkę Włodarczyk! Życie bywa ciężkie... Odejście aktorki, która gra w serialu od początku jedną z głównych ról, sprawiłoby telewidzom zawód.

Okazuje się jednak, że je wielbiciele mogą odetchnąć z ulgą, bo w plotkach nie ma ani ziarna prawdy. "Mamy przygotowane odcinki na najbliższy miesiąc. Cały czas kręcimy kolejne i we wszystkich wystąpi Aneta Zając" - usłyszeliśmy w firmie produkującej "Pierwszą Miłość". "Zarówno ona, jak i Mikołaj Krawczyk nie rozważają rezygnacji ze swoich ról. Zapewniam również, że ci aktorzy nie stwarzają żadnych kłopotów na planie filmowym. Wiadomo, że życie czasami bywa skomplikowane. Ale Aneta w tym wypadku swoją postawą udowadnia właśnie, że jest w stu procentach profesjonalistką".

Iwona Kalska

nr 15/2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje