Reklama
Reklama

Aneta Kręglicka przeżywa niezwykle trudne chwile. Wzruszające wyznanie wywołało falę komentarzy!

Aneta Kręglicka (57 l.) chętnie korzysta z dóbr współczesnego świata, aktywnie działając w mediach społecznościowych. Fani chętnie czytają jej posty i czerpią z przemyśleń, które zostawia w sieci. Niedawno na jej profilu pojawiły się przygnębiające posty. Zaniepokojeni fani pospieszyli z pocieszeniem. "To nie jest tak, że my żyjemy, a oni umarli" - pisali.

Aneta Kręglicka przeżywa trudne chwile

Aneta Kręglicka nie ukrywa, że coś strasznego stało się w jej życiu. Modelka stara się na swój sposób opowiedzieć o stracie, z którą się boryka. Prawdę ujawnia fanom za sprawą smutnej poezji. Łzy same cisną się do oczu.  

"Niekiedy mamy potrzebę wyrażenia wyjątkowych emocji w jakiś inny, niedoświadczany przez nas do tej pory sposób. Użycia nowej formy, języka, czy gestu. Może nieudolnie, może nieporadnie, nieśmiało, ale bardzo osobiście i po swojemu. I to bywa silniejsze od nas" - napisała w mediach społecznościowych.

Reklama

Kręglicka najprawdopodobniej jest bardzo przybita, skoro zdecydowała się na publikowanie na forum publicznych prywatnych wyznań. Część wypowiedzi przygotowała w oparciu o melancholijny utwór Marka Grechuty "Gdziekolwiek".

"Teraz przeżywam takie chwile i, mimo że nie są one absolutnie adekwatne do instagramowych, lekkich historii, chcę głośno tylko raz o tym powiedzieć, nie wprost, bo jeszcze nie potrafię, ale własnymi zwyczajnymi słowami, ułożonymi do ulubionej nuty słuchanej nieustannie w ostatnim czasie (Gdziekolwiek — Marek Grechuta). Dalszy ciąg na kolejnych kafelkach" - dodała.

Gwiazda opatrzyła wpis tekstem piosenki, który udostępniła w formie zdjęć. Oto on:

Fani celebrytki bardzo się o nią martwią. Pod postem roi się od komentarzy, niosących słowa otuchy. Wielbiciele próbują wesprzeć modelkę najlepiej, jak potrafią:

"To nie jest tak, że my żyjemy, a oni umarli. To oni żyją, a my umieramy";

"Pani Aneto najtrudniej iść w te same miejsca, bez tych samych ludzi";

"Brzmi jak senne wspomnienie. Życie jest jak sen. Tylko czasami nie można się obudzić. Wszystkiego najlepszego" - piszą fani w komentarzach.

Aneta Kręglicka - kariera i życie prywatne

Show biznes przywitał Anetę Kręglicką z otwartymi ramionami w lipcu 1989, gdy  zdobyła tytuł Miss Polonia. We wrześniu tego samego roku piękna blondynka spróbowała swoich sił na Miss International i wróciła z tytułem I Wicemiss.

22 listopada 1989 roku zdobyła tytuł Miss World na konkursie w Hongkongu.

Swoją pracę przez wszystkie lata wiązała głównie ze światem mody, ale wzięła również udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2006 roku. Kręglicka trafiła do nowojorskiej agencji modelek oraz założyła w stolicy Polski agencję public relations "ABK Kręglicka", która obecnie działa pod szyldem "Hannah Hooper". Gwiazda jest też współwłaścicielką studia filmowego  "St. Lazarare". 

Aktywnie prowadzi również konto na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i przemyśleniami. Modelka stara się nie obnosić ze swoim życiem prywatnym i niechętnie opowiada o nim dziennikarzom. Wiadomo jednak, że w 1998 roku poślubiła reżysera Macieja Żaka, a dwa lata po ślubie urodziła syna, Aleksandra, który obecnie ma już 22 lata.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Marcin Prokop nie mógł już dłużej milczeć ws. Wellman. Pilnie strzeżona tajemnica TVN wyszła na jaw!

Dorota Wellman pokajała się przed widzami: "To się już więcej nie powtórzy"

Dorota Wellman jest zniesmaczona ludźmi na polskich plażach. Zamiast nich poleca Grecję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy