Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Sołtysik znowu zakochany?

Prawie rok po rozwodzie z Shadią Nugud Andrzej Sołtysik (44 l.) spotyka się z tajemniczą brunetką. Pytany, czy nowa znajomość to coś więcej niż przyjaźń, odpowiada: "Nie zaprzeczam i nie potwierdzam".

Jak informuje tygodnik "Życie na gorąco", para poznała się przez wspólnych znajomych. - Sądzę, że to będzie dłuższa znajomość. Osobiście bardzo się cieszę, bo już czas, by Andrzej ułożył sobie życie na nowo - mówi pismu koleżanka dziennikarza, który z nową partnerką (?) spędził ostatnio miły wieczór w popularnym wśród warszawiaków bistro na Krakowskim Przedmieściu:

Reklama

"Obserwując ich, trudno było oprzeć się wrażeniu, że prowadzili pewien rodzaj flirtu" - czytamy w magazynie.

"Kiedy on mówił, ona słuchała go wpatrując się weń zalotnym spojrzeniem. On również słuchał jej uważnie. W pewnym momencie, śmiejąc się, oparła głowę o jego ramię w geście, jaki często spotyka się wśród dobrych przyjaciół. Taki gest można jednak interpretować inaczej: jako sygnał zainteresowania. Znak, że ta znajomość może mieć ciąg dalszy. Po spotkaniu trudno było im się rozstać".

W lutym 2010 r., po pięciu latach wspólnego życia, dziennikarz rozwiódł się z drugą żoną, wychowaną w Emiratach Arabskich 32-letnią dziś architekt Shadią Nugud.

- Rozwód trwał 20 minut. Nie orzekano o winie. Tak rozstają się kulturalni ludzie - komentował Sołtysik.

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Sołtysik | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje