Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Piaseczny ma wielki problem! Wydało się, kim jest Krzysztof Piaseczny!

Andrzej Piaseczny (50 l.) po głośny coming oucie jest na ustach wszystkich. Gwiazdor latami ukrywał, że jest gejem, choć w branży mówiono o tym od dawna. Choć piosenkarz nadal nie pokazał swojego wybranka, to sensację wzbudził teraz inny mężczyzna z jego rodziny. Chodzi o brata Krzysztofa...

Wyznanie "Piaska" wywołało ogromne emocje, choć przecież większość raczej od lat podejrzewała, że Andrzej jest osobą homoseksualną. 

Już przecież Michał Piróg w swej książce opisał ich związek, choć dla bezpieczeństwa zmienił imię swego wybranka. 

Najwyraźniej sam Piaseczny potrzebował pięćdziesięciu lat, by otwarcie mówić o swojej orientacji. A trzeba przyznać, że ten rok w jego przypadku obfitował w przypływy szczerości. 

Kilka miesięcy temu w końcu powiedział m.in., co myśli o obecnie rządzących oraz TVP, gdzie przecież przez lata "dorabiał" jako juror. 

Choć nagranie z urodzin Nergal zamieścił bez wiedzy Andrzeja, mleko się wylało i trzeba było w końcu jasno stanąć po którejś stronie.

Sam coming out sprawił, że gwiazdor ponownie jest na ustach wszystkich, a tabloidy zapewne marzą o tym, by odkryć, kim jest jego aktualny wybranek. Sama wokalista przecież przyznał, że nie jest samotny, co tylko podsyciło plotki.

"Super Express" postanowił także dogłębniej przyjrzeć się jego rodzinie. Ukochana mama Andrzeja zaistniała już w mediach, gdy wzięła udział z synem w show TVN "Starsza pani musi fiknąć". 

Andrzej na swoim Instagramie chwalił się także piękną siostrą Basią, która jakiś czas temu brała ślub. O bracie Krzysztofie jednak wymownie milczał, więc wielu nawet nie wiedziało, że ma jeszcze większe rodzeństwo. 

Reklama

Teraz wiadomo, dlaczego Andrzej tak niechętnie mówił o Krzysztofie. Panów bowiem bardzo wiele różni i chyba nie mają najlepszych relacji...

Kim jest brat Andrzeja Piasecznego?

"Okazuje się, że nie jest to postać anonimowa. Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata" - donosi "Super Express". 

Andrzej w wywiadzie dla Onetu wspomniał, że brat jest zwolennikiem PiS-u, dlatego nie jest im po drodze. Przyznał też, że nie wpływa to pozytywnie na ich relacje rodzinne. 

"Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami" - wyznał gorzko Andrzej.

***

***

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę»

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje