Reklama
Reklama

​Andrzej Kozłowski zwycięzcą 8. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

W ostatnim odcinku mogliśmy oglądać fenomenalną i roztańczoną Anię Rusowicz, wzruszającą Viki Gabor oraz Danzela, który po raz kolejny wystąpił w polskim repertuarze. Jednak to Andrzej Kozłowski w romantycznym wykonaniu piosenki "Goodbye my lover" Jamesa Blunta wyśpiewał zwycięstwo!

Jako pierwszy na scenie wystąpił Maciek Radel, który wcielił się w postać innego uczestnika tej edycji - Danzela! Wykonał jego największy hit, który do dziś króluje na każdej imprezie "Pump it up" (posłuchaj!). Oczywiście rozbujał całe studio!

"Maciej, poderwałaś damską część jury do tańca, byłyśmy z tobą na parkiecie! Super" - powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

"Absolutnie doceniam to, że śpiewałeś i tańczyłeś, bo na tym polegała trudność" - dodał Michał Wiśniewski.

Reklama

Viki Gabor zaśpiewała piosenkę swojej idolki Christiny Aguilery - "Beautiful" (posłuchaj!). Było to bardzo trudne zadanie, gdyż Christina posiada jeden z najpotężniejszych głosów świata. Viki zrobiła to fenomenalnie i za to wykonanie otrzymała od czwórki jury owacje na stojąco! 

"Wspaniale, że ten utwór trafił do ciebie, bo ty jesteś ogromnie sprawną wokalistką. Dzięki temu te wszystkie arcytrudne niuanse u zabrzmiały jak pięknie wyszlifowany brylant" - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka.

"Dla mnie to był najlepszy występ Viki" - dodał Krzysztof Cugowski.

Danzel po raz drugi w programie wylosował utwór polskiego wokalisty - Artura Gadowskiego. Po sukcesie i wyśpiewaniu zwycięstwa jako Rysiek Riedel zaśpiewał piosenkę "Nadzieja" Iry (posłuchaj!). I znowu udowodnił, że język polski nie sprawia mu żadnej trudności. 

"Ty powinieneś wyjść z tego programu z obywatelstwem polskim" - zażartowała Małgorzata Walewska.

"Ja po raz kolejny miałam łzy w oczach. Dziękuję ci za twój polski i za te genialne emocje! - dodała Skrzynecka.

"Wykonałeś nieprawdopodobny ogrom pracy. Jestem pod wielkim wrażeniem" - podsumował Michał Wiśniewski.

Kolejnym uczestnikiem był Andrzej Kozłowski, który wcielił się w bożyszcze kobiet Jamesa Blunta. Zaśpiewał jeden z jego najbardziej romantycznych utworów, wyciskacz łez "Goodbye my lover". To wykonanie przyniosło Andrzejowi zwycięstwo w odcinku.

"Jeżeli chodzi o odzwierciedlenie utworu, to było 1 do 1. Byłem absolutnie przekonany, że polegniesz na tym kawałku i strasznie się cieszę, że się zawiodłem na samym sobie" - powiedział Wiśniewski.

Następnie Ania Rusowicz zaśpiewała i wytańczyła utwór "Don’t cha" Nicole Scherzinger z zespołu Pussycat Dolls. Ze względu na bardzo trudną choreografię nie było to łatwe zadanie, ale Ania poradziła sobie z tym wyśmienicie i za ten występ także otrzymała od całego jury owacje na stojąco.

"Po Irence Santor to był najlepszy twój występ" - powiedział Michał Wiśniewski.

"Coś niesamowitego! Byłaś taka hot, gorąca, zmysłowa, niesamowicie seksowna, ale nie wulgarna. Wszystko po prostu iskrzyło" - komentowała Skrzynecka.

Ania Jurksztowicz wcieliła się w Erica Claptona i zaśpiewała o tym, jak zabiła szeryfa. Świetnie sobie poradziła z kolejną męską postacią i wykonaniem kultowej piosenki "I shot the sheriff".

"Twój warsztat jest niebywały! Dzisiaj mimo to, że do Erica trochę brakowało, to jednak śpiewałaś głosem, który można by było uznać za męski" - powiedziała Małgorzata Walewska.

"Pięknie to było zaśpiewane, taką ciemną, w wielu miejscach męską barwą" - mówiła Skrzynecka.

Karolina Pisarek w tym odcinku wcieliła się w Lanę del Rey i zaśpiewała piosenkę "Video Games". 

"Było chwilami blisko Lany, chwilami troszkę mniej, ale było nastrojowo i klimatycznie" - podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

"Postaciowo i wizerunkowo byłaś bardzo blisko. Udało ci się osiągnąć coś, co Lana del Rey ma - jak śpiewa, wydobywa ciemny, zmysłowy głos i według mnie ty byłaś blisko tej barwy. Wiesz o tym, że jestem orędownikiem twoich dobrych chęci, odwagi i uroku osobistego, więc idź tak dalej" - powiedziała Walewska. 

Ostatnim uczestnikiem był Patryk Cebulski, który zmierzył się z żeńską postacią, i w dodatku musiał rapować. "Zaśpiewał" utwór "Bodak yellow" Cardi B i dał z siebie wszystko! 

"Pomimo że rapowanie damskim głosem jest trudniejsze dla mężczyzny niż śpiewanie, ja miałam wrażenie, że ani przez chwilę nie słyszałam męskiego głosu" - skomplementowała Kasia Skrzynecka.

"Znalazłeś patent na to i na pewno wykonałeś kawał roboty, dlatego, że to wymagało dużo pracy" - powiedział Michał Wiśniewski.  Odcinek wygrał Andrzej Kozłowski. Czek na 10 tys. złotych przekazał na rzecz Fundacji Prawdziwy Dom.

Tabela wyników po 8. odcinku:

1.     Andrzej Kozłowski

2.     Viki Gabor

3.     Ania Rusowicz

4.     Danzel

5.     Maciek Radel

6.     Anna Jurksztowicz

7.     Patryk Cebulski

8.     Karolina Pisarek

***

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się na antenie Polsatu ponad 8 lat temu i od razu zdobył liczne grono wiernych fanów. Fanpage programu ma ponad 402 tysięcy obserwujących, a dla portali internetowych metamorfozy gwiazd to wciąż jeden z gorętszych tematów. W trakcie emisji show od pierwszego odcinka Polsat jest niezmiennie liderem rynku w obu grupach audytoryjnych. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to produkcja, o udziale w której marzy niejeden artysta. Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo 16"
Reklama
Reklama
Reklama