Reklama

Reklama

Reklama

Andrzej Grabowski w końcu rozwiódł się z żoną!

Andrzej Grabowski (65 l.) i Anita Kruszewska-Grabowska (48 l.) w końcu po długiej sądowej batalii doszli do porozumienia i sąd mógł orzec rozwód.

Aktor i jego żona byli małżeństwem przez 9 lat. Para poznała się na planie serialu "Tylko miłość" - on grał tam postać gangstera, a ona pracowała jako charakteryzatorka.

Oboje byli już po pewnych zawodach miłosnych i od razu wpadli sobie w oko. W czerwcu 2009 roku wzięli ślub. Niestety po latach miłość wygasła i para postanowiła się rozstać. Jednak pojawił się pewien problem, który sprawił, że sprawa rozwodowa ciągnęła się miesiącami.

"Andrzej chciał dać Anicie 50 tys. zł, ale ona się na to nie zgodziła. Musi zapłacić milion złotych" - ujawnia znajomy popularnego aktora.

Reklama

Kłótnia o pieniądze spowodowała, że byli małżonkowie długo nie mogli dojść do porozumienia, ale jednak po długich pertraktacjach udało się.

"Sprawa nie była łatwa, ale cieszę się, że strony doszły do porozumienia. Oszczędziło to stresu każdej ze stron" - stwierdził adwokat Grabowskiej w rozmowie z tabloidem "Super Express".

Rozwód odbył się w Warszawskim sądzie okręgowym, kilka minut po godzinie 11. Ponoć byli małżonkowie podczas rozprawy odnosili się do siebie uprzejmie i z szacunkiem, nie było już śladu po dawnej wrogości.

"Nie było orzekania o winie. Rozwiedliśmy się za porozumieniem stron. Rozwód nie był moim marzeniem, ale cieszę się, że mam to już za sobą" - wyznała w rozmowie z gazetą pani Anita Kruszewska-Grabowska.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy