Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Niespodziewany zwrot akcji podczas rozwodu Grabowskiego i Kruszewskiej!

Andrzej Grabowski (65 l.) ponoć porozumiał się z żoną. Wciąż czekają jednak na rozwód...

Tym razem to miał być naprawdę koniec sądowych batalii Andrzeja Grabowskiego i jego żony Anity Kruszewskiej. 

Reklama

Ale, niestety, tak się nie stało. 2 lutego Sąd Okręgowy w Warszawie miał ogłosić wyrok w ich sprawie rozwodowej. 

Jak dowiedziało się „Życie na Gorąco” z powodu choroby sędziego rozprawę przełożono. 

Aktor i charakteryzatorka filmowa w napięciu oczekują wyznaczenia kolejnego terminu. Są już zmęczeni i chcieliby mieć to wszystko za sobą.

"Nie interesują mnie wojny. Skupiam się na pracy, a resztę zostawiam prawnikom" – powiedział "Życiu na Gorąco" Andrzej Grabowski po tym, jak u notariusza zobowiązał się do przekazania żonie blisko 850 tysięcy złotych.

Pani Anita walczyła wprawdzie o sporo więcej, ale ostatecznie przystała na tę kwotę.

Zamierza kupić mieszkania na wynajem, co, jak uważa, zapewni jej w miarę stały dochód.

Jest to o tyle ważne, że stan zdrowia uniemożliwia jej pracę, a musi jeszcze utrzymać młodszą córkę – studentkę.

Zachowa swój ukochany dom

Wbrew plotkom, Andrzej Grabowski nie zostawił pani Anity bez pomocy i środków do życia. Płacił składki za jej ubezpieczenie, dał do dyspozycji samochód i opłacał rachunki.

Choć uważał, że doniesienia medialne na jego temat w kontekście rozwodu i relacji z żoną są jednostronne, nie prostował ich, a rozmowy z żoną powierzył prawnikowi.

Azylem dla aktora stał się dom w Wężyku koło Grodziska. Sam sfinansował jego budowę, a pani Anita nigdy nie mieszkała w nim dłużej. 

Andrzej Grabowski nie dopuszczał myśli, że będzie musiał sprzedać posiadłość, by spłacić żonę i zrobił wszystko, by miejsce to zatrzymać. Na sprzedaż wystawił jedynie dom zbudowany z myślą o córkach.

Starsza, Zuzanna, jest żoną aktora i muzyka Pawła Domagały, z którym wychowuje 5-letnią córkę Helenkę. Młodsza, Katarzyna, podobno spodziewa się dziecka. 

"Mam wspaniałe córki, przestrzegałem je przed aktorstwem, ale i tak poszły moją drogą. Wspieram je, jak potrafię" – mówi ciepło Andrzej Grabowski.

Rozstanie Andrzeja Grabowskiego z Anitą Kruszewską jest drugą porażką aktora w życiu prywatnym. Rozwód z aktorką Anną Tomaszewską, matką jego dwóch córek, sąd orzekł w 2008 roku. 

Kiedy rok później w Puławach aktor brał drugi ślub z młodszą o 18 lat panią Anitą, na świadka poprosił najlepszego przyjaciela, Jana Nowickiego. Ten chętnie się zgodził. Twierdził zresztą, że Andrzej i Anita są jak dwie połówki jabłka. Tak samo mówił o sobie i swojej byłej już żonie, Małgorzacie Potockiej. 

Przyjaciele są dziś w dwóch różnych miejscach w życiu. Jan Nowicki rok temu poślubił swoją menadżerkę, Annę Kondratowicz, a Andrzej Grabowski na razie stroni od kobiet.

***

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »