Reklama
Reklama

Andrzej Grabowski ma nową partnerkę. Przyłapali ich razem w Sopocie!

Już nie ma żadnych wątpliwości! Andrzej Grabowski znalazł szczęście w miłości! To, o czym jakiś czas temu spekulowały media, okazało się prawdą. Aktor związał się z koleżanką z branży, Aldoną Grochal. Ostatnio para wybrała się do Sopotu, gdzie niespiesznym krokiem przemierzała trójmiejskie uliczki. Wszystko pod czujnym okiem paparazzi.

Andrzeja Grabowskiego (sprawdź!) jakiś czas temu opuściło szczęście w miłości. Ma za sobą dwa rozwody. Jego pierwszą żoną była aktorka Anna Tomaszewska, z którą ma dwie córki, Zuzannę oraz Katarzynę. 

Po rozstaniu z Tomaszewską związał się z Anitą Kruszewską, którą poślubił w 2009 roku. Także i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwiedli się w lutym 2018 roku.

Andrzej Grabowski i Aldona Grochal są parą

Mniej więcej dwa lata później media obiegła wieść o tym, że Grabowski znów jest zakochany. Okazało się, że zbliżył się do znanej krakowskiej aktorki, Aldony Grochal. Znali się dużo wcześniej, lecz przez dłuższy czas byli po prostu przyjaciółmi.

Artystka jest po trudnych przejściach. W 2018 roku pożegnała ukochanego męża, Zbigniewa Rucińskiego, który przez trzy miesiące walczył z nowotworem, i ostatecznie przegrał tę wojnę.

W Grabowskim znalazła wsparcie i bardziej otworzyła się na znajomość z nim.

Ostatnio paparazzi spotkali tych dwoje w Sopocie. Niespiesznie przemierzali trójmiejskie uliczki i popijali napój w kawiarni. Przy tym wszystkim nie szczędzili sobie małych gestów czułości.

Reklama
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy