Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska: Nieoczekiwany zwrot akcji!

Wygląda na to, że zapowiadany od kilku miesięcy rozwód Andrzeja Grabowskiego (64 l.) i Anity Kruszewskiej (45 l.) nie odbędzie się!

Jak dowiedziało się "Życie na Gorąco", aktor zgodził się płacić żonie stałą miesięczną kwotę i gotów jest na kolejne ustępstwa, o których wcześniej nie chciał nawet słyszeć.

Reklama

Chodzi o wycenę dworku w podwarszawskim Wężyku. Aktor uwielbia to miejsce i chciałby je zachować. Za pośrednictwem prawników małżonkowie ustalili, że dokonają wyceny nieruchomości, co otworzy drogę do ewentualnych rozliczeń finansowych między nimi. Według informacji gazety wciąż nie udało się powołać biegłego.

Dlaczego Anita Kruszewska woli otrzymać swoją część wartości dworku w gotówce? Docierają do nas dalsze niepokojące sygnały na temat stanu jej zdrowia. Żonie Andrzeja Grabowskiego znacznie pogorszył się wzrok i nie jest już w stanie samodzielnie prowadzić. A Wężyk leży kilkadziesiąt kilometrów od centrum Warszawy.

Córka Kruszewskiej, która na co dzień mieszka w Szwajcarii, rozpoczęła poszukiwania kliniki, która zaopiekuje się mamą. Niedawno pani Anita trafiła do warszawskiego szpitala z podejrzeniem udaru, ale wyszła stamtąd bez dokładnej diagnozy.

- To z całą pewnością nie był udar - mówi osoba z jej otoczenia. Najbliżsi Kruszewskiej wierzą, że za granicą znajdzie ona odpowiednią pomoc i, co najważniejsze, rehabilitację, która pozwoli jej wrócić do pracy zawodowej. Tyle że ta rehabilitacja będzie kosztowna.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Grabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje