Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Chyra: co go połączyło z francuską gwiazdą?

Andrzej Chyra (52 l.) znowu wrócił na łamy gazet. Tym razem piszą o nim francuskie tytuły. A to za sprawą… Vanessy Paradis (44 l.), byłej partnerki amerykańskiego gwiazdora Johnny’ego Deppa (53 l.).

Andrzej Chyra spotkał Vanessę Paradis 5 miesięcy temu. Przez 2 tygodnie na granicy Ukrainy z zaanektowanym Krymem powstawał film "Szron", w którym razem zagrali główne role. Vanessa jest kruchą blondynką o wielkich oczach. A aktor zawsze miał słabość do tego typu urody!

Reklama

Taka była jego żona Marta Kownacka, która poznała go z Magdaleną Cielecką, późniejszą jego wieloletnią partnerką. Kruchą blondynką jest również Paulina, z którą połączyła go w 2013 roku praca na planie filmu "W imię"...

Andrzej Chyra grał w nim główną rolę, a ona asystowała kierownikowi produkcji. Coś zaiskrzyło. Choć nie wróżono dobrze ich związkowi ze względu na temperament aktora, szybko zostali rodzicami. I równie szybko zamieszkali razem. I to on naciskał na o ćwierć wieku młodszą partnerkę, by wprowadziła się do jego warszawskiego gniazdka.

Po przyjściu na świat ich synka aktor kompletnie się zmienił. Obudził się w nim instynkt ojcowski, pomagał partnerce w zakupach, wspierał, gdy starała się wrócić do pracy.

Mimo że Vanessa jest piękną kobietą, tym razem nie uległ czarowi wielkookiej blondynki. Wrócił do mamy Tadzia i mówi się, że starają się o kolejne maleństwo. Być może nawet wezmą ślub...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Chyra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje