Reklama
Reklama

Allan Krupa nie chce mieć kontaktu z ojcem! Dariusz nie odpuszcza! Zadzwonił do niego z ważną wiadomością

Dariusz Krupa (47 l.) parę lat temu spowodował śmiertelny wypadek, po czym trafił do więzienia. Syn Edyty Górniak miał wtedy zaledwie 10 lat. Chłopiec i ojciec pomimo tragedii mieli ze sobą dobre relacje. Według najnowszych doniesień mężczyźni nie utrzymują kontaktu. Dariusz w najnowszym wywiadzie wyjawił na ten temat prawdę.

Dariusz Krupa spowodował śmiertelny wypadek

W 2014 roku życie Dariusza Krupy wywróciło się do góry nogami. To właśnie w tym roku mężczyzna, będąc pod wpływem narkotyków, wjechał na pasy na czerwonym świetle i śmiertelnie potrącił kobietę. Krupa trafił do aresztu, a następnie do więzienia. W maju 2020 roku wyszedł na wolność. Zdarzenie sprzed lat zupełnie zmieniło jego życie.

Reklama

Allan Krupa opowiedział o relacjach z ojcem

Do rozwodu Edyty Górniak i Dariusza Krupy doszło w lutym 2010 roku. Para wcześniej była w separacji, na sali sądowej nie było więc żadnych ekscesów. Byli zakochali postanowili, że Allanem będą opiekować się naprzemiennie. Niestety, wydarzyła się tragedia, która zmieniła całą rodzinę.

13 lipca 2014 roku doszło do wypadku. Dariusz Krupa prowadził samochód pod wpływem kokainy i na pasach śmiertelnie potrącił kobietę. Trafił do aresztu, a następnie do więzienia. Na wolność wyszedł w 2020 roku.

Edyta Górniak w wielu wywiadach była pytana o byłego męża. Gwiazda mówiła wtedy, że ona i jej syn Allan nie mają z nim kontaktu. W 2016 roku gwiazda wraz z pociechą zdecydowała się na przeprowadzkę do Los Angeles. Jakiś czas temu Allan Krupa był gościem "DDTVN". W czasie rozmowy został wprost zapytany o ojca.

"Było to ciężkie przeżycie. Mój ojciec nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie pod względem pozytywnym, przez co nie miałem takiego sentymentu do niego. Był trochę dla mnie obcy. To jedyny przypadek, kiedy nauczyłem się z błędów innego człowieka" - powiedział w wywiadzie Krupa.

Dariusz Krupa wyjawił prawdę o relacji z Allanem

Dariusz Krupa po opuszczeniu więzienia postanowił zamieszkać ze swoją najbliższą rodziną. Mężczyzna przestał bywać na salonach. W rozmowie z dziennikarzami "Faktu" muzyk wyjawił, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jego relacje z synem mogły ulec ochłodzeniu.

"To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie" - powiedział w rozmowie Krupa.

Allan nie odezwał się do ojca. Dariusz jednak wyznał, iż musi być cierpliwy i nie może narzekać.

"Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić" - wyjawił Krupa.

Zobacz też:

Edyta Górniak wyjawiła prawdę o swojej emeryturze! Na ZUS nie liczy!

Edyta Górniak już przed ślubem wiedziała, że Dariusz Krupa nie jest tym "jedynym". Wróżka to potwierdziła!

Były mąż Edyty Górniak układa sobie życie po wyjściu z więzienia u boku Martyny! Doczekał się syna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dariusz K., muzyk | Edyta Górniak | Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy