Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Alicja Bachleda-Curuś w Gdyni

Alicja Bachleda-Curuś zasiadła w jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka w poniedziałek, 24 maja, pojawiła się w gdyńskim Teatrze Muzycznym na uroczystym otwarciu najważniejszej filmowej imprezy w kraju.

Bachleda-Curuś była obecna na projekcji filmu konkursowego "Mała matura 1947" w reżyserii Janusza Majewskiego, który uświetnił inaugurację. Aktorka pozostanie w Gdyni przez cały okres trwania festiwalu. Jak zapewnia jej menedżerka, Alicja podchodzi do swego zadania bardzo poważnie i podczas pobytu w Trójmieście zamierza skupić się wyłącznie na kinie, które - jak wiadomo - jest jej wielką pasją.

Reklama

Festiwal filmowy w Gdyni po raz pierwszy w swojej historii odbywa się w maju. Poprzednie edycje tej imprezy były organizowane we wrześniu. Jurorami w konkursie głównym są również: reżyserzy Andrzej Barański (przewodniczący) i Xawery Żuławski, reżyser i scenarzysta z Islandii Arni Oli Asgeirsson, scenarzysta Andrzej Bart, operator Jacek Petrycki oraz charakteryzator Waldemar Pokromski.

Zobacz również: Alicja przyleci do Polski z synem

Colin Farrell chce kupić ziemię w Zakopanem

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje